playlista do samochodu

Playlista do samochodu

by • 29/07/2016 • Muzyka, RozrywkaComments (0)3876

 

Ty, wiatr we włosach i muzyka. Czego chcieć więcej? Jadąc samochodem, lubimy słuchać dobrej muzyki, która pozytywnie nas nastroi i naładuje nasze akumulatory. Nie ma tu miejsca na smętne ballady czy romantyczne pieśni – potrzeba mocy, energii i dynamicznych utworów, które sprawią, że nawet zwykła jazda samochodem może kojarzyć się nam z największą życiową przyjemnością. Oto przygotowana przez nas playlista z najlepszymi muzycznymi utworami, które powinny Wam towarzyszyć w waszym samochodzie!

 

Brytyjscy naukowcy przekonują, że kierowcy, którzy w trakcie jazdy śpiewają lub nucą są bardziej skupieni na jeździe samochodem. Wpływa to dodatkowo na mniejszą ilość wypadków, dlatego warto wziąć te słowa pod uwagę i dodać naszą playlistę do Waszego samochodowego odtwarzacza.

 

CYNDI LAUPER – “I DROVE ALL NIGHT”

“I drove aaaaall night” – na pewno znacie tę piosenkę z rozgłośni radiowych, ale czy w swojej pierwotnej wersji? Cyndi Lauper to ikona lat 80., dlatego warto mieć ją na swojej playliście. Uśmiech na ustach gwarantowany!

 

 

THE KILLERS – “MR. BRIGHTSIDE”

Mocne, rockowe brzmienia doda Wam potężnej dawki energii. Słowa też nie są zbyt trudne do zapamiętania. Tylko włączać, jechać i śpiewać! Nawet korki nie będą Wam straszne!

 

 

DAWID PODSIADŁO & MONIKA BRODKA – „ELEKTRYCZNY”

Utwór promujący Męskie Granie 2014 to polska propozycja, która w samochodzie sprawdzi się doskonale. Kojący głos Podsiadło, wspaniała Brodka i wpadająca w ucho melodia. Lepiej nie pomijać tego utworu i zabrać go ze sobą do auta!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525