couple4

Początek związku czy czysty seks?

by • 05/08/2014 • Związki & SeksComments (0)3731

 

Moda na friends with benefits ma się wciąż dobrze. Niestety, damska część świata nie zawsze potrafi odnaleźć się w takim układzie czysto fizycznym. Drogie panie, spójrzmy prawdzie w oczy! Często jeden drobny znak i detal jest w stanie nam uświadomić, że być może nasz obiekt westchnień żywi do nas jakieś uczucia. Nie potrafimy odbierać emocji bezdusznie, czysto fizycznie. Owszem, może niektóre z nas tak. Jednak po jakimś czasie zaczynamy się zastanawiać, czy możemy z takiej fizycznej relacji mógłby narodzić się prawdziwy związek. Niestety, większość facetów relację seksualną traktuje kompletnie bez emocji: „To był tylko seks! Co w tym złego?”. Jak więc rozpoznać początki prawdziwego związku, a jak odróżnić je od zwykłego sex-związku?

  

Czy spotykacie się ze sobą tylko dla seksu? Jeśli za każdym razem (niemal za każdym) Waszych spotkań, dochodzi do łóżkowych ekscesów, to nie łudź się, że coś z tego będzie. To tylko seks. Czysty seks.

 

Czy Wasze spotkania odbywają się często w nocy? Jeśli twój „znajomy” dzwoni do ciebie około 22 i pyta, czy może wpaść koło północy, to muszę cię zmartwić. Jemu chodzi tylko o szybki seks.

 

Czy twój facet zaprosił cię kiedyś na kolację? Czy zdarzyła się Wam wspólna randka? Nie spędzacie wspólnie czasu poza łóżkiem? Nie spotykacie się na wspólnych obiadkach czy spacerach? Obszar sypialni jest Wam najlepiej znany? To tylko seks.

 

Czy opowiadał ci kiedykolwiek o swoich przyjaciołach i rodzinie? Nie wiesz, czy ma rodzeństwo? Nie zdradził ci żadnych tajemnic o swojej rodzinie i najlepszych kumplach? Jeśli nie posiadasz takiej wiedzy, istnieje duże prawdopodobieństwo, że to tylko seks.

 

Czy on jest zainteresowany historiami z twojego życia? Próbowałaś mu kiedyś poopowiadać cokolwiek o swojej rodzinie? Czy był zainteresowany tymi opowieściami? Jeśli nie, to może być tylko seks.

 

W jaki sposób toczą się Wasze rozmowy  przez telefon? Weź pod uwagę wszystkie smsy, e-maile i inne wiadomości? Czy Wasz kontakt polega tylko na seksualnym wymiarze? Interesujecie się nawzajem własnym życiem? Jeśli nie, to tylko seks.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525