Nie wiesz co zabrać ze sobą w podróż? Mamy dla Ciebie kilka świetnych rad.

Podróżna kosmetyczka

by • 19/03/2018 • Podróże, UrodaComments (0)7174

 

4. Małe jest piękne!

Rozwiązanie bardzo wygodne, jednak odrobinę bardziej kosztowne niż wykorzystanie pustych opakowań po kosmetykach czy specjalnych buteleczek. Jeżeli jednak nie chce nam się bawić w przelewanie – zainwestujmy w miniaturki kosmetyków! Znajdziemy je bez problemu w każdej sieciowej drogerii (Rossmann, SuperPharm, Natura, Jaśmin, Hebe, itd.). Kosztują zaledwie kilka złotych, posiadają małe i poręczne opakowania, których podróżna kosmetyczka wymaga z definicji. Wśród miniaturek znajdziemy niemalże wszystkie rodzaje kosmetyków, których potrzebujemy: od balsamów do opalania, mleczek do demakijażu, po lakiery do włosów czy antyperspiranty. Do wyboru, do koloru!  

 

podróżna kosmetyczka

5. Spróbuj próbek!

Próbki dołączane do gazet, lub te które dostajemy podczas zakupów w drogerii / aptece to fantastyczny pomysł na skompletowanie podróżnej kosmetyczki! Małe, ultralekkie, zajmujące minimalną przestrzeń kosmetyczki, a co najważniejsze – darmowe. Nie krępuj się prosić o nie w aptekach, zwykle nie ma najmniejszego problemu, żeby je uzyskać (oczywiście byle nie w ilościach hurtowych! ;)) Warto wyrobić sobie nawyk odkładania takich próbek w jedno miejsce, a nie zużywania ich od niechcenia w domu.

 

6. Mini akcesoria

Wielkość dotyczy również akcesoriów, które ze sobą zabieramy. Zamiast wozić ze sobą ogromną szczotkę do włosów, której używasz na co dzień – postaw na grzebień! Zajmuje nieporównywalnie mniej miejsca, jest dużo lżejszy i poręczniejszy. To samo dotyczy szczoteczki do zębów – na czas wyjazdu najlepiej zrezygnować ze szczoteczek elektrycznych, które zajmują sporo miejsca w walizce. Zabierz ze sobą zwykłą szczoteczkę, najlepiej w wersji podróżnej!  

 

podróżna kosmetyczka

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525