madrycover2

Podróżnicze aplikacje na smartfona – TOP 10

by • 17/12/2017 • Podróże, TechnologiaComments (0)4851

 

Podróżowanie, poznawanie i odkrywanie nowych miejsc to bezcenne doświadczenie, którego nie zastąpi nam nic innego. A skoro o podróżach, wycieczkach i urlopach mowa, to każda z nich powinna posiadać dobry plan, odpowiednie narzędzia i rekwizyty potrzebne do jej spełnienia. Okazuje się, że te wszystkie trzy rzeczy możemy pomieścić w naszym kieszonkowym telefonie za pomocą specjalnych aplikacji, które przed, w trakcie i przed kolejną podróżą staną się naszym sprzymierzeńcem. Jakie podróżnicze aplikacje na smartfona warto mieć? Oto lista 10 najlepszych i najciekawszych, bez których nie uda się żadna wycieczka!

 

Skyscranner

Faza nr 1: gdzie pojechać? No właśnie, pewnie często śledzicie strony internetowe linii lotniczych i czyhacie na super okazję. Już teraz nie będzie Wam potrzebny komputer. Wszystkie połączenia możecie znaleźć we własnym telefonie. Za pośrednictwem aplikaci Skyscranner możecie wyszukać najtańsze loty, zobaczyć, czy dane połączenie według prognoz podrożeje lub potanieje. Darmowa aplikacja pozwoli Wam wyszukać wymarzony lot z dowolnego lotniska w Polsce. Szybko, łatwo i przyjemnie!

 

 

 

iPolak

Przezorny zawsze ubezpieczony – pewnie spotkałyście się z takim hasłem nieraz. Teraz przed każdą podróżą warto upewnić się i umieścić na swoim smartfonie darmową aplikację iPolak, która zawiera w sobie wszystkie cenne informacje na temat ambasad polskich na świecie. Zastanawiasz się, jakie przepisy celne czy prawa obowiązują na terenie kraju? Nie wiesz, co musisz załatwić w związku z wizą do danego kraju? Aplikacja iPolak odpowie na każde Twoje pytanie! Co ważne, wybierając dany kraj, mamy możliwość od razu natychmiastowego połączenia z ambasadą (tzw. S.O.S.) w celu rozwiązania problemów na terenie danego kraju.

 

 

 

PackingPro

Jeśli pakowanie spędza Wam zawsze sen z powiek i na samą myśl szykowania walizek i toreb robi Wam się niedobrze, to mamy dobrą wiadomość! Oto koniec waszych zmartwień! Płatna, ale fantastyczna aplikacja pozwoli Wam stać się totalnie zorganizowanym podróżnikiem. Wasz telefon podpowie Wam, co warto zabrać ze sobą na wycieczkę. Możecie same stworzyć konkretne listy rzeczy, które podczas wyjazdów są Wam niezbędne. Apka kosztuje 9 zł, ale pomoc w pakowaniu bezcenna!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525