plinstcover

Najpopularniejsze polskie celebrytki na Instagramie

by • 31/08/2013 • Instagram, Styl życiaComments (0)6072

 

Jeżeli zastanawiałyście się, dlaczego od jakiegoś czasu, większość młodych dziewczyn przed zjedzeniem swojego obiadu, wykonuje dziwne ruchy z telefonem (najlepiej iphonem) w ręku, próbując zrobić idealne zdjęcie lub robiąc sobie tzw. „sweet focie”, to na pewno nie słyszałyście o Instagramie. Dzisiaj przestawiam Wam ranking polskich celebrytek, które zawładnęły instagramem, a liczba śledzących ich osób jest największa.
 
 
 
1. Joanna Krupa – 100 tysięcy śledzących – nick: therealjoannakrupa
Zważając na fakf, że Joana Krupa uważa się za „międzynarodową gwiazdę”, wynik ten nie jest zbyt imponujący, jednak na tle polskich celebrytek jest ona na zdecydowanym prowadzeniu. Gwiazda „The Real Housewives Of Miami” zabiega o uwagę mediów dodając zdjęcia bez makijażu, ślubu czy w klubie z półnagim striptizerem. Krupa doskonale wie jak wykorzystać instagram i portale społecznościowe, aby zainteresowanie jej osobą nie spadało, dlatego nie dziwi fakt, że znajduje się na 1. miejscu rankingu.
 
 
5ba9c9b38f573d6090b23af1cf52e85d
 
 
2. Anja Rubik – 73 tysiące śledzących – nick: anja_rubik
Nasz najlepszy towar eksportowy i duma narodowa Anja Rubik musi niestety tym razem obejść się smakiem i poczuć smak goryczy, gdyż znajduje się na drugim miejscu naszego rankingu. Zdjęcia Anji jednak nie spodobały się moderatorom Instagramu i zostały usunięte z jej profilu, ponieważ modelka pozowała na nich topless. Sama zainteresowana uznała tę sytuację za absurdalną, jednak ostatnie ocenzurowane przez nią zdjęcia sugerują, że dostosowała się do regulaminu.
 
 
9dcf9719b9d84e16c692f6e93437d7c7
 
 
nastepna
Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525