randkalatem

Pomysły na letnią randkę

by • 01/06/2018 • Związki & SeksComments (0)2706

 

Lato rozpoczęło się na dobre, a każda z nas wie, że to najlepszy czas na letni romans. Zanim zdecydujemy, czy osoba, która wpadła nam w oko, to ktoś z kim chcemy budować związek, warto wybrać się na kilka randek, by spędzić ze sobą trochę czasu. Pamiętajmy jednak, że randki nie są zarezerwowane jedynie dla nowych zauroczeń. Pary z długoletnim stażem, również powinny poświęcić 5 minut na przeczytanie tego artykułu. Może znów odkryjecie w sobie żar i namiętność, która połączyła was kilka lat temu, lub pośmiejecie się uprawiając ulubiony sport. W czasach, kiedy każdy z nas biegnie w inna stronę, spędzicie wieczór, który jeszcze bardziej zbliży Was do siebie i pozwoli na chwilę relaksu.

 

AKTYWNIE

Lato to najlepszy czas do uprawiania sportów. Jeśli wstydzisz się wyjścia na basen na pierwszą randkę, nic w tym dziwnego! W końcu nie każda z nas chce od razu pokazać się w stroju kąpielowym. Jednak letnia pora oferuje mnóstwo sportów, które mogą sprawić, że oboje odkryjecie wspólną pasję, i spędzicie aktywnie czas.

Rolki nad Wisłą, wycieczka rowerowa, spacery, lub, co lepsze, sporty grupowe. Zabierz piłkę i daj się ponieść emocjom. Nie wstydź się tego, że za chwilkę Twoja fryzura nie będzie idealna, a makijaż lekko się rozmaże. Faceci przede wszystkim lubią dziewczyny, które nie boją się być sobą i potrafią ich czymś zaskoczyć.

Zastanów się, ile frajdy może dać gra w tenisa, lub siatkówkę, nawet jeśli będzie Was tylko dwójka. Twój mężczyzna zapamięta Cię jako uśmiechniętą i żywiołową dziewczynę, a Ty, no cóż… w najgorszym przypadku zrzucisz zbędne kilogramy, w najlepszym, zyskasz chłopaka z którym nigdy nie będziesz się nudzić.

Pary które są ze sobą troszkę dłużej, niech wciągną do gry w piłkę lub badmintona znajomych. Fajnie będzie zobaczyć naszego mężczyznę, który jest zaaferowany strzeleniem gola, a do tego endorfiny, które są uwalnianie podczas uprawiania sportów, zredukują stres i pomogą w utrzymaniu dobrych relacji z partnerem.

 

AMBITNIE

Każda z nas posiada jakieś hobby. Dla jednej będzie to opieka nad zwierzętami, dla drugiej malowanie obrazów. Jeśli już zaufamy osobie, która zawróciła nam w głowie, pokażmy mu nasz świat!

Zabierz go do stadniny koni, do swojej pracowni lub po prostu do kina. Pokaż, jak lubisz spędzać wolny czas. Dzięki temu, będziesz mogła opowiedzieć o sobie, o tym co jest dla Ciebie ważne.

Może Twój chłopak zrewanżuje się tym samym i zabierze Cię na tor wyścigowy? Dzięki temu i Ty dowiesz się co drzemie w sercu Twojego amanta, co „go kręci, co go podnieca”. Będzie to fantastyczna płaszczyzna do kolejnej rozmowy, a dodatkowo zapunktujesz, jako ciekawa osoba, która ma sobą wiele do zaoferowania.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525