randkalatem

Pomysły na letnią randkę

by • 01/06/2018 • Związki & SeksComments (0)2437

 

PIKANTNIE

To pomysł dla odważnych i nie mających problemu ze sferą seksualną. W początkowej fazie spotykania, jeśli wspólna noc okazała się fantastyczna, zabierz ukochanego do sklepu z bielizną. Wygłupiaj się, przymierzaj różne modele, przekonaj się w czym sprawiasz, że on zaczyna szaleć na Twoim punkcie. Będzie to świetną okazją do szczerej rozmowy o potrzebach seksualnych oraz do tego by wasze życie intymne było jeszcze lepsze.

Wersja dla długoletnich kochanków, jest bardziej niegrzeczna. Zaproponuj swojemu mężczyźnie wizytę w sex-shopie. Potem , niech każde z Was wybierze dwa gadżety, które chciało by wprowadzić do sypialni. Nie martw się, nie muszą to być od razu lateksowe szpilki. Może będą to świeczki zapachowe, kajdanki lub smakowe żele. Ważne, by do waszego lóżka wkradła się mała nowość. Po za tym, nic tak nie kręci faceta, jak kobieta, która wie czego chce. Także w sypialni.

 

KLASYCZNIE

Każda z nas chociaż w 1/7 może nazwać siebie romantyczką. Z pewnością świece i kwiaty to coś, co nigdy nie wyjdzie z mody, porównywalnie jak mała czarna. Jest to kwintesencja starych melodramatów i komedii romantycznych. Jednak, ile razy siedząc w restauracji nad kieliszkiem drogiego wina, cudowna randka kończyła się sztywnym i stresującym spotkaniem.

Proponuję Ci zatem, by kolacje przenieść do domu. Kup składniki, wybierz prosty przepis. Razem z bliską Ci osobą ugotujcie wspólny posiłek. Będzie to dobra okazja do rozmowy, wygłupów, a domowa atmosfera i kieliszek wina sprawią, że oboje będziecie zrelaksowani. Świetnym pomysłem będzie zorganizowanie randki na balkonie. Zadbaj o takie szczegóły jak świeczki, lampion czy klimatyczna muzyka! Kto wie, może kolacja zakończy się śniadaniem? 

Dla par, które posiadają dłuższy staż, odmianą od domowej rutyny, będzie sytuacja wręcz odwrotna. Wspólne wyjście sprawi, że oboje odpoczniecie od obowiązków. Będzie to okazja do tego, by wystroić się dla partnera, oraz do tego, by w neutralnym miejscu, porozmawiać o rzeczach, na które często brakuje czasu w ciągu dnia. Wybierzcie knajpkę, którą znacie, macie z nią dobre wspomnienia. Przyjemnie będzie skupić się jedynie na sobie, a nie na tym, że telefon dzwoni a w telewizji właśnie leci mecz.

 

Kochane, to tylko kilka pomysłów jak spędzić najbliższe wieczory i popołudnia z ukochanym. Tak naprawdę nieważne, czy będą to lody na rynku, czy skok ze spadochronem. We wszystkim chodzi bowiem o to, byś razem z partnerem mogła poznać się lepiej, lub ożywić już istniejący związek. A więc, wybieraj, przebieraj i działaj!

 

Kinga Pałka

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525