tumblr_mo6hrq5YXd1squhkdo1_1280

10 najlepszych pomysłów na randkę!

by • 19/09/2013 • Związki & SeksComments (0)8854

 

Właśnie zaczęliście się spotykać? A może randkujecie już jakiś czas i zaczął nudzić was utarty schemat kolejnych spotkań? Oto pomysły na randkę – oryginalne i nieszablonowe spotkanie, które na długo zostanie w waszej pamięci!

 

1. Piknik

Zapakujcie do plecaków świeże owoce, kanapki, sałatkę i wino, a następnie znajdźcie jakieś ustronne miejsce, z dala od hałasu i miejskiego tłumu. Możecie dostać się tam na rowerach i połączyć piknik z grillem, a także pograć w badmintona lub obejrzeć zachód słońca.

 

2. Spotkanie z gwiazdami

Oglądanie gwiazd jest świetnym pomysłem, jeśli lubicie romantyczne randki. Zabierzcie ze sobą koc i wino, połóżcie się wygodnie na jakiejś ustronnej polanie na wzniesieniu i podziwiajcie nocne niebo. Przy sprzyjającej pogodzie możecie również wyjechać za miasto, gdzie w absolutnej ciszy i odosobnieniu będziecie mogli oddać się podziwianiu potęgi wszechświata i zbliżyć się do siebie.

 

3. Maraton filmów klasy B

Umówcie się, że jednego wieczoru będziecie oglądać wyłącznie filmy (najlepiej horrory), które zebrały najgorsze recenzje krytyków. Wybierzcie te o wdzięcznie brzmiących tytułach: „krwiożercze ryjówki” bądź „mordercza opona”. Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu gwarantowane!

 

4. Zawody w pieczeniu lub gotowaniu.

Umówcie się na zawody kulinarne w czyjejś kuchni. Możecie upiec ciasta, rogaliki, pizzę, gofry, muffiny, czy bardziej oryginalne potrawy. Wszystko zależy od waszej wyobraźni, nie od umiejętności kulinarnych. Znajdźcie najbardziej zwariowane przepisy na potrawy, których nigdy nie jedliście i do dzieła! Poproście kogoś znajomego, by ocenił wasze dania i desery.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525