kee

Pomysły na wieczór panieński

by • 20/02/2014 • ŚlubComments (0)4902

 

Jesteś przed jedną z najważniejszych chwil w swoim życiu, a może któraś z Twoich przyjaciółek zdecydowała się na ślub? To czas na wieczór panieński! Noc która powinna być niezapomniana zarówno dla Twojej przyjaciółki jak i dla całego Girls Teamu! Nie wiesz jednak jak zorganizować wieczór panieński i brak Ci pomysłów? My podpowiadamy co, gdzie, jak i kiedy!

 

Zaczynając organizowanie wieczoru panieńskiego musisz wiedzieć ile będzie na nim osób, jakie chcesz atrakcje oraz jakie możesz ponieść maksymalne koszty. Jeśli jako przyszła Panna Młoda organizujesz go sama, poproś o pomoc swoją najbliższą przyjaciółkę lub koleżankę, która na pewno Ci nie odmówi. Jeśli jesteś przyjaciółką Panny Młodej i chcesz jej sprawić niespodziankę to warto zastanowić się nad charakterem wieczoru aby uniknąć wpadek. Im mniej osób to zorganizuje tym lepiej, bo zbyt wiele koncepcji może doprowadzić do niejasnych sytuacji. Pomysły na wieczór panieński muszą być oczywiście skonfrontowane z charakterem przyszłej mężatki! Pamiętajmy, że ta noc ma być dla niej ważna.

 

Gdzie i jak?

Możliwości na spędzenie wieczoru panieńskiego jest mnóstwo. Impreza taneczna w klubie, przejazd limuzyną, damska posiadówka w domu, zabawa w lecie na działce, striptiz, wyjazd na weekend np. do SPA, kurs gotowania lub tańca, a dla odważniejszych skok na bungee lub ze spadochronem.

 

panienski1

 

Wyjazd na weekend (np. do SPA, w góry lub nad morze) to idealna propozycja dla mniejszej ilości osób. Wspólne spędzenie czasu, wspomnienia oraz relaks pozwolą przyszłej Pannie Młodej choć na chwilę zapomnieć o stresie przed ślubem. Świetnym pomysłem będzie wypad poza granice naszego kraju, jednak wiąże się to z większymi wydatkami i komplikacjami. Jeśli jednak czujesz się na siłach, to będzie jedna z najlepszych opcji na wieczór panieński.

 

Wspólny kurs będzie wspaniałą zabawą! Profesjonalny kurs tańca pomoże przełamać strach przed pierwszym wspólnym tańcem, natomiast kurs gotowania nauczy przyrządzania potraw dla ukochanego, który na pewno będzie z tego zadowolony! Przeszukaj Internet, z pewnością znajdziesz mnóstwo różnorodnych kursów!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525