krata1

Postaw na kratę!

by • 31/08/2013 • Moda, TrendyComments (0)3150

 

Krata – powraca jak bumerang co roku na sezon jesienno-zimowy, jednak nigdy wcześniej nie była tak gorącym trendem jak teraz. W tym sezonie wzór ten nie przypomina już tradycyjnej szkockiej kraty – zapanowała pełna dowolność kolorów i faktur. Wybór kraciastych elementów jest również ogromny: kratka zdobi płaszcze, spodnie, spódnice, wciąż pozostając także na koszulach. Na punkcie kraty oszaleli projektanci, tworząc własne, oryginalne wariacje na jej temat. W czasie ostatnich fashion weeków na sezon jesień – zima 2013 / 14 zaprezentowali ją m.in. Celine, Moshino, Marc Jacobs, Saint Laurent, Stella McCartney czy Mullberry.

 

krata1

1.Mullberry / 2. Celine / 3. Stella McCartney  / 4.Moshino  /  5. Marc Jacobs  / 6.  Saint Laurent

 

Krata, tak bardzo lansowana przez projektantów, nie umknęła również producentom sieciówek. Oni również postawili na ogromny wybór kraciastych elementów garderoby. Najlepiej prezentują się one na tle jednolitych ubrań, jak również skórzanych elementów. Jednak w tym sezonie możemy kombinować do woli: krata jako główny element naszej stylizacji, jako element kraciastego total looku (w tym przypadku doskonale prezentują się kraciaste garnitury), lub dla odważnych: w połączeniu z wydawałoby się totalnie nie pasującymi do niej elementami, np. kwiatami.

 

 

krata2

krata4

 

Co ciekawe, hitem na ulicach okazała się być kraciasta koszula przewiązana w pasie. Fashionistki prezentują ją zarówno w sportowych jak i eleganckich stylizacjach w towarzystwie szpilek. Spostrzegawczy dostrzegą tę propozycję również w jesiennych lookbookach Zary.

 

MP

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2