caitlyn

Poznajmy Caitlyn Jenner

by • 04/06/2015 • Gwiazdy, Na czasieComments (0)1496

 

Caitlyn Jenner – tajemnicza kobieta, która w ciągu ostatnich kilku dni była numerem jeden na każdym portalu lifestylowym. Jaka jest? Podobno bardzo szczęśliwa, szczera i zabawna. Uwielbia eleganckie ubrania i szpilki. Mimo, że dzisiaj ma 65 lat to publicznie pojawiła się dopiero kilka dni temu. Wcześniej ukrywała się snując się nocami po własnym domu lub w hotelowych zakamarkach. Czy wiemy o niej coś więcej? Póki co niewiele… Chętnie poznamy ją bardziej, ale na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Więcej wiemy o jej „poprzednim wcieleniu”. Bruce Jenner był amerykańskim bohaterem….

 

Stany Zjednoczone kochały Bruce’a. Był złotym medalistą olimpijskim. Przez całe swoje życie musiał udawać macho, którego uwielbiały kobiety. Nikt się nie spodziewał, że ten przystojny mężczyzna może mieć problemy ze swoją tożsamością płciową. Już w latach 80. problem mógł ujrzeć światło dzienne. Jenner już wtedy brał hormony i chciał przejść transformację. Wystraszył się jednak, kiedy został przyłapany w sukience w jednym z hoteli, w których przebywał. Afera mogła być ogromna. Na szczęście media funkcjonowały wtedy zupełnie inaczej i wystarczyło zatrudnienie odpowiednich ludzi, którzy załagodzili sytuację i tabloidy obiecały, że nie nagłośnią sprawy.

 

556cc5f54ae56e586e4586a9_t-caitlyn-jenner-july-2015-vf-01

 

Na początku lat 90. został mężem Kriss Jenner, która jak sama przyznaje wiedziała jedynie, że jej ukochany lubi przebierać się od czasu do czasu w damskie ciuszki. Dokształciła się w tej dziedzinie i wiedziała, że taka przypadłość występuje u wielu mężczyzn. Nie sprawiało to jednak, że na co dzień Bruce był kochającym ojcem i w pełni heteroseksualnym facetem. Przynajmniej na zewnątrz. W swoim umyśle Jenner wiedział od najmłodszych lat, że jest kobietą. Utrzymywał to jednak w wielkiej tajemnicy.

 

Dopiero w zeszłym roku, kiedy oficjalnie rozstał się po 23. latach z matką Kim Kardashian, zdecydował się na pełną transformację. Przyznanie się do swojej kobiecej natury było bardzo trudne. Zwłaszcza ujawnienie się przed swoimi najmłodszymi córkami Kendal i Kylie Jenner, które dzisiaj są dojrzewającymi dziewczynami sukcesu. Wsparcie rodziny nie przyszło jednak od razu.

 

Nieraz członkowie rodziny znajdowali w zakamarkach jego szafy szminkę lub zestaw do makijażu. Wszyscy przypuszczali, że Bruce ma romans z jakąś kobietą. Nie chcąc wywoływać rodzinnego skandalu niemal wszyscy milczeli. Kim Kardashian spotkała Caitlyn już 12. lat temu w domowym garażu. Sytuacja ją jednak tak bardzo przeraziła, że informacją podzieliła się tylko ze swoją starszą siostrą Kourtney i płacząc utrzymywała sekret Jennera w ciszy.

 

Caitlyn mogła być sobą jedynie w ukryciu. Nikt nie wiedział o jej istnieniu, chociaż często malowała sobie paznokcie u stóp, zakrywając je skarpetami. Starała się mieć długie włosy, tak by mogła je nosić związane w kucyk. Przynajmniej tyle mogła przez całe życie zrobić by być sobą. Na co dzień żyła w ciele, które czuła, że nie należy do niej.

 

caitlyn-jenner-boobs-060115

 

Jakie ma plany na przyszłość? Jest pewna, że nie przerwie swojej największej pasji, czyli grania w golfa. Dzisiaj chce się dostać, do kobiecej drużyny. Doskonale wie, że pełna akceptacja rodziny przyjdzie z czasem mimo, że już i tak jest ogromna. Złość, niezadowolenie z życia poszły w odstawkę. Caitlyn w końcu jest szczęśliwą osobą. Jeszcze nie zdecydowała czy będzie chodzić na randki z kobietami czy mężczyznami. Na razie o tym nie myśli, jest szczęśliwa sama ze sobą. W końcu może oddychać pełną piersią. Nadal będzie się starać by być blisko swoich dzieci…

 

Już 26. lipca wystartuje jej własne reality-show, które będzie ukazywało jej transformację z mężczyzny w kobietę. Ma wielką nadzieje, że stanie się inspiracją dla osób na całym świecie, które zmagają się z podobnym problemem. Jak sama przyznaje największą obawą dla rodzin osób transseksualnych jest fakt, że po przemianie stracą one kogoś kogo kochały. Tej teorii stara się za wszelką cenę zaprzeczyć. Przecież wciąż będzie tą samą osobą, no może trochę szczęśliwszą…

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525