love couple para

Pozycje seksualne, które kręcą facetów!

by • 13/02/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (1)26039

 

Chciałabyś urozmaicić wasze życie seksualne? Czujesz, że stało się ono bardzo rutynowe i nieco nudne? Nie wiesz, jak to zrobić? Pomożemy Ci w tym! Okazuje się, że istnieją pozycje seksualne kręcą facetów na maksa. Przejmując więc kontrolę w swojej sypialni i wymuszając konkretną z nich, możesz jeszcze bardziej rozkochać w sobie swojego faceta. Sprawdź, które pozycje seksualne najbardziej ich podniecają!

 

Zmysłowa krawędź

Niektóre pozycje seksualne możecie wykonywać tylko w sypialni. Ta właśnie, należy do tej grupy! Kobieta układa się tak, aby jej pośladki znalazły się na krawędzi łóżka. Mężczyzna oplata sobie szyję jej nogami i penetruje jej narządy z pozycji kucającej lub klęczącej. To naprawdę bardzo zmysłowa pozycja, w której główną rolę odgrywają męskie pchnięcia. To od Twojego faceta zależy, w jaką stronę pokieruje waszą miłosną grą. Co więcej, w takim układzie twoja łechtaczka jest „narażona” na większą stymulację, a co za tym idzie lepszy i bardziej wyjątkowy orgazm.

 

pozycje seksualne 1

 

„Na pieska”

Lubisz pozycje seksualne, w której twój facet może nad Tobą dominować? Nie ukrywajmy, oni lubią to najbardziej. Pozycja „na pieska” pozwoli im kontrolować sposób i tempo stosunku. Jeśli chcą to mogą zadziałać mocniej i bardziej drapieżnie, jeśli mają ochotę na zwolnienie tempa, również mogą to zrobić. Jeśli chcesz, aby twój facet poczuł się królem waszej sypialni, powinnaś poprosić go o tą pozycję. To takie ułożenie pozwoli Wam również na głęboką penetrację waszych ciał. Jeśli liczysz na wzmocnienie doznań i jeszcze więcej namiętności, ta pozycja nada się do tego idealnie.

 

pozycje seksualne 2

 

Na siedząco

Faceci lubią uprawiać seks w niekonwencjonalnych sceneriach. Odważ się więc rozpocząć grę wstępną, np. na fotelu lub krześle. Rozbierz się przed nim seksownie, możesz wykonać striptiz (zobacz nasze piosenki do striptizu!), a kiedy będziecie już przygotowani na ostateczną fazę seksualnej rozgrywki, usiądź na nim i pokaż, co potrafisz! Pozycje seksualne, w których jesteś przodem do partnera pozwolą Ci dodatkowo poczuć się piękną i seksowną kobietą. On będzie zachwycony! Jeśli do Waszego życia intymnego, wkradło się dużo rutyny, przerwij ją i pozwól sobie na trochę odmiany. Możesz siąść na swoim facecie zarówno przodem do niego bądź tyłem. Wszystko zależy od Twojej kreatywności i pomysłowości!

 

pozycje seksualne 3

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Pozycje seksualne, które kręcą facetów!

  1. Elżbieta pisze:

    Dla niezdecydowanych zainteresowanych dobry materiał do zapoznania się i wykorzystania.w codzienności.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525