love couple para

Pozycje seksualne, które kręcą facetów!

by • 13/02/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (1)21110

 

Kobieta na górze kontra odwrócony jeździec

Obie pozycje seksualne polegają na tym samym: twój facet leży, ty siedzisz na jego członku. Możesz siedzieć twarzą do niego bądź pokazać mu swoje tylne cielesne atuty. Podnieci go widok Ciebie – Pani sytuacji, kontrolującej wasz stosunek. Jeśli spojrzysz ukradkiem na niego podczas takiej formy uprawiania seksu albo zaczniesz erotycznie gładzić się po swoim ciele, on straci dla ciebie głowę. Jeśli chcesz jeszcze bardziej pobudzić jego zmysły do działania, załóż na siebie seksowną bieliznę. On będzie zmuszony patrzeć na nią w trakcie waszego stosunku, dzięki czemu będzie jeszcze intensywniej przeżywał Wasz stosunek seksualny.

 

pozycje seksualne kobieta na gorze

 

Pozycja misjonarska

Klasyczne pozycje seksualne są także podniecające! To jedna z tych pozycji, dzięki którym Twój facet ma nad tobą kontrolę i może dyktować tempo waszego zbliżenia. To w takim ułożeniu waszych ciał, twój partner może dostosować prędkość i siłę, dzięki swobodnemu ruchowi twoich bioder. Mężczyźni lubią podgryzać wówczas twoją szyję czy uszy. Słyszą również twój oddech, co kręci ich najmocniej, jeśli widzą, że jesteś w tym czasie bardzo podniecona. Taka pozycja może was do siebie jeszcze bardziej zbliżyć. W żadnej z innych wasze ciała nie będą tak blisko siebie. Zakochane pary na pewno docenią taką formę stosunku seksualnego.

 

pozycje seksualne misjonarska

 

Rozgwiazda

To połączenie pozycji misjonarskiej z tą „na pieska”. Kobieta leży na plecach, jedną nogą musi unieść do góry. Facet może wówczas swobodnie pieścić partnerkę, całując i podgryzając jej stopy. Co ważne, w tej pozycji dominującym ogniwem może się stać każdy z Was. Ty również możesz kontrolować sytuację, umiejętnie ruszając swoją pupę i całym ciałem. To już zależy od Was, kto będzie górą, a kto będzie się czuł poddanym sytuacji. Rozgwiazda jest polecana szczególnie tym parom, wśród których długość członka partnera nie należy do największych.

 

pozycje seksualne rozgwiazda

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Pozycje seksualne, które kręcą facetów!

  1. Elżbieta pisze:

    Dla niezdecydowanych zainteresowanych dobry materiał do zapoznania się i wykorzystania.w codzienności.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525