prezensts3

Prezent dla Mamy – jaki wybrać?

by • 10/03/2018 • Styl życiaComments (0)503

 

Mama to specjalna osoba, której każdy z nas zawdzięcza bardzo wiele. To ona towarzyszy nam w chwilach pięknych, ale i w tych smutnych. Z radością patrzy na nasze sukcesy i bardzo przeżywa wszelkie nasze kłopoty. Mama to prawdziwy skarb i dlatego prezent dla niej nie może być kupiony bez namysłu. Oto nasze podpowiedzi, co wybrać na prezent dla Mamy.

 

Prezent od serca

Wszystkie mamy najbardziej doceniają prezenty, w które włożyliśmy swoje serce. To właśnie dlatego w czeluściach maminej szuflady znajdziesz laurki, które tworzyłeś w przedszkolu, a spoglądanie na nie wzbudza wzruszenie nawet wtedy, gdy od tych czasów minęło już kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat.

Nie znaczy to oczywiście, że masz zrobić mamie laurkę, choć na pewno byłaby takim prezentem zaskoczona. Wykaż się jednak większą kreatywnością i zastanów się, co najbardziej ucieszyłoby Twoją mamę. Może byłaby to wspólna wycieczka albo kolacja w miejscu, o którym zawsze marzyła. Im bardziej prezent będzie dopasowany do Twojej mamy, jej niespełnionych do tej pory marzeń i upodobań, tym większa radość odmaluje się na jej twarzy, gdy zaproponujesz jej prezent prosto z serca.

 

Coś użytecznego

Jeśli nie masz pomysłu na prezent od serca, możesz iść w zupełnie innym kierunku. Możesz wybrać na prezent coś użytecznego, coś z czegoś Twoja mama będzie korzystała na co dzień. Nie zachęcamy Cię jednak do tego, byś szedł do pierwszego lepszego sklepu za rogiem i kupił cokolwiek. Użyteczne prezenty też mogą być prezentami z fantazją. Nie wierzysz?

Weźmy na przykład koszulki z nadrukiem dla mamy. Koszulka sama w sobie jest prezentem dość zwyczajnym i użytecznym, ale nadruk sprawia, że staje się ona czymś wyjątkowym. Nadruk w postaci hasła: „Najlepsza mama na świecie” czy „mama syna urodzonego w …” sprawia, że taka koszulka staje się prezentem niezwykłym. Za każdym razem, gdy mama będzie chciała założyć taką koszulkę pomyśli ciepło o darczyńcy i pewne wywoła to u niej falę przyjemnych emocji.

 

Coś szalonego

Jeśli Twoja mama jest młoda, nawet jeśli jest to tylko młodość ducha, to możesz jej również zaproponować coś szalonego. Może to być skok na bungee, lot spadochronem czy lot w tunelu aerodynamicznym. To prezent dla odważnej mamy, która nie boi się próbować nowych rzeczy. Jeśli Twoja mama właśnie taka jest, to takie przeżycia spowodują niezwykłe emocje, które na pewno zapadną jej w pamięć. Możecie zrobić to razem, a na pewno mocniej scementuje to Waszą relację.

Więcej na: koszulkowy.pl

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525