Prezenty, którezrobisz sama!-2

Świąteczne prezenty, które zrobisz sama!

by • 16/12/2017 • DomComments (1)4873

 

KARTKA ŚWIĄTECZNA

To drobiazg, ale zawsze będzie miłym dodatkiem dla naszych babć, dziadków, cioć czy rodziców. Przygotowanie kartki świątecznej należy do Waszej intencji. Możecie wykorzystać farby, pisaki, kredki, naklejki, ozdoby i stworzyć coś swojego, niepowtarzalnego. W środku napiszcie kilka ciepłych słów od siebie. Gwarantuję Wam, że taki prezent będzie cieszył oko naszych najbliższych do końca życia! Puśćcie wodze fantazji i zmalujcie najpiękniejszą i co najważniejsze autorską kartkę świąteczną!

 

kartki diy

fot. Pinterest

 

WŁASNORĘCZNIE NAMALOWANY OBRAZ

Lubisz amatorsko malować i tworzyć? Masz wrażenie, że wewnątrz twojej duszy masz wiele do przekazania za pomocą ołówka lub farb? Do dzieła! Kreatywność i pomysłowość mile widziane! To wcale nie musi być dzieło sztuki – wystarczy, że namalujesz coś od siebie, coś, co najbliższa osoba będzie mogła wspominać i powiesić na ścianie. Ty jesteś malarzem! Ty decydujesz, jaki będzie efekt końcowy!

 

obraz diy

 

OS

Pin It

Related Posts

One Response to Świąteczne prezenty, które zrobisz sama!

  1. Elżbieta pisze:

    Bardzo dobrym pomysłem jest wykonanie prezentu z inwencją.Potem jest wielką przyjemnością jak się widzi ,że to jest bardzo ładne i zachwyca osobę obdarowaną.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525