loveyoucover

Prezenty handmade na Walentynki

by • 11/02/2014 • Związki & SeksComments (2)5494

 

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami! Biorąc przykład z USA obchodzimy je i w Polsce, choć są i tacy dla których to święto nie musi  w ogóle istnieć. Jakie prezenty wręczamy swojej drugiej połówce? Panie dostają kwiaty, misie z serduszkami, a Panowie walentynkowe kartki. Nie masz pomysłu na prezent dla partnera? My proponujemy: zrób to sam! W końcu nie ma nic piękniejszego jak zrobiony własnoręcznie podarunek!

 

1. Kąpiel + masaż.

Będziesz potrzebować: energii i chęci, olejku do ciała oraz pachnącego płynu do kąpieli.

Po przyjściu do domu ukochanego nalej ciepłej wody do wanny z płynem… włącz relaksującą muzykę, a potem zaproś go do kąpieli! Kiedy już to zrobisz przygotuj w sypialni łóżko aby po wyjściu z łazienki zrobić mu relaksujący masaż. Użyj do tego przygotowanego wcześniej pachnącego olejku do ciała. Nie trzeba mieć kursu ani specjalnych zdolności żeby wymasować swoją najbliższą osobę, dlatego Panie – do dzieła! Na pewno Wasz ukochany będzie zachwycony.

 

2. Album ze zdjęciami.

Będziesz potrzebować: albumu fotograficznego (kupisz go w każdym większym sklepie jak i u fotografa), długopisu, wywołanych zdjęć (ok. 50-100 szt.).

Choć nie jest to prezent w 100% wykonany własnoręcznie, będzie na pewno dobrą okazją do wybrania wielu wspólnych zdjęć, które należy wcześniej wywołać lub wydrukować. Ważne aby zdjęcia w albumie zostały poukładane chronologicznie! Wsadzone byle jak i pomieszane będą świadczyły o Twoim niedbalstwie i lenistwie. Po wybraniu i włożeniu zdjęć podpisz gdzie i kiedy zostały zrobione (najlepiej obok lub pod nimi). Na 1 stronie albumu warto również napisać dedykację lub postarać się coś narysować. Gwarantuję, że na pewno zostanie to przez nią docenione!

 

3. Antyrama na ścianę.

Będziesz potrzebować: antyramy (można zamówić przez Internet, kupić w sklepach papierniczych lub marketach), programu graficznego (np. Photoshop lub inne), chęci i czasu.

Jest to jeden z licznych pomysłów na wykorzystanie i zapełnienie każdej ściany. Najlepszym wymiarem antyramy na prezent będzie A4 lub A3. Po jej zakupie wybierz kilka waszych wspólnych zdjęć oraz jeśli potrafisz obrób je w programie graficznym. Pomniejsz ich rozmiar lub powiększ, dodaj serduszko lub inne (co tylko chcesz i będzie Ci się podobało) i ułóż obok siebie jakbyś chciał zrobić z nich jedno wielkie zdjęcie. Następnie wywołaj je lub wydrukuj w domu i wsadź do antyramy. Jeśli nie masz czasu lub umiejętności wystarczy, że wywołasz kilka zdjęć u fotografa i po prostu wsadzisz je układając obok siebie w antyramę.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

2 Responses to Prezenty handmade na Walentynki

  1. Pauletta pisze:

    moj facet jest romantykiem ja zrobilam dla niego swieczki 🙂

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525