Dzięki nam dowiesz się jakie przygotowania ślubne powinnaś wpisać do swojego notatnika.

Co Panna Młoda musi wiedzieć przed ślubem?

by • 01/07/2014 • ŚlubComments (0)4105

 

Mówi się, że dzień zaślubin jest jednym z najważniejszych dni w naszym życiu. Wybranie idealnego partnera, przysięga małżeńska wyrażająca miłość, zaufanie i bycie z drugą osobą do końca życia – to nie lada wyzwanie! Podczas ślubnej ceremonii każda panna młoda chce wyglądać zjawiskowo, wyjątkowo. Jest ona obiektem uwagi każdego z przybyłych gości. Co robić, aby wyglądać olśniewająco? Co każda panna młoda powinna wiedzieć przed ślubem?

 

Zainwestuj w parę dobrej, bezszwowej bielizny.

Sprawi ona, że poczujesz się naprawdę pięknie. Bielizna ma być tłem do wyjątkowej i jedynej w swojej rodzaju sukienki ślubnej. Musisz wyglądać idealnie! Światła aparatów i kamery – będziesz obiektem największego zainteresowania!

 

Wybielanie zębów.

Niestety, ten kto wymyślił, że ślub powinno się brać w białej sukni, dziś zostałby rzucony na pożarcie. Każda z nas marzy o pięknym uśmiechu. Jednak uzyskanie białego uśmiechu nie jest takie łatwe. Warto zadbać o to kilka tygodni wcześniej. Jeśli nie stać cię na specjalistyczny zabieg wybielania zębów, powinnaś spróbować innych sposób. Na rynku istnieje wiele różnych specyfików tj. paski do wybielania, które stosujesz przez około 2 tygodnie. Odcień zębów może się wybielić nawet o 3 odcienie. Paski do wybielania – rzecz konieczna.

 

Szminka i puder – schowaj do marynarki faceta.

Makijaż na pewno jest zrobiony perfekcyjnie, ale niestety od nadmiaru emocji może on się nieco zepsuć. Warto więc mieć przy sobie najpotrzebniejsze rzeczy tj. szminka czy puder. Nie wiesz, gdzie je schować? Poproś swojego przyszłego męża o to, aby schował ci Twoje potrzebne rzeczy do kieszeni swojej marynarki. Nie ma innego wyjścia!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525