serumkrem

Przegląd kremów przeciwzmarszczkowych dla kobiet

by • 23/05/2019 • Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)1028

 

Idealnie gładka, wolna od zmarszczek cera to marzenie wielu kobiet. Niestety upływający czas często okazuje się być bezlitosny dla naszej skóry. Wraz z kolejnymi latami na twarzy zaczyna przybywać zmarszczek, które ulegając pogłębieniu, stają się bardziej widoczne. Aby zahamować proces starzenia się skóry, należy zapewnić jej optymalny poziom nawilżenia i dostarczyć wszystkich potrzebnych składników odżywczych, poprawiając w ten sposób jej kondycję. Dzięki temu skóra twarzy będzie mniej podatna na powstawanie zmarszczek. Do tego celu niezbędne są kremy przeciwzmarszczkowe. Oto te najbardziej skuteczne.

 

Krem wygładzający skórę wokół oczu i ust Neovadiol Vichy

Skóra wokół oczu i ust ze względu na cienką strukturę jest wyjątkowo podatna na powstawanie zmarszczek. To właśnie w tych obszarach twarzy zmarszczki pojawiają się najszybciej i są najbardziej widoczne. Krem wygładzający skórę wokół oczu i ust Neovadiol Vichy dzięki zawartości składników aktywnych odżywia i nawilża delikatne partie skóry, chroniąc je przed zmarszczkami. Dodatkowo napina i wygładza skórę, przez co zmarszczki stają się mniej widoczne. Dzięki bogatej w minerały wodzie termalnej przyspiesza regenerację komórek skóry, przez co poprawia wygląd i kondycję skóry twarzy.

 

Serum na zmarszczki Advanced Night Repair, Estée Lauder

Serum na zmarszczki to kosmetyk, który zawiera jeszcze więcej składników aktywnych, przez co działa jeszcze skuteczniej. Może więc być świetnym uzupełnieniem tradycyjnego kremu. Serum na zmarszczki Advanced Night Repair Estée Lauder to przykład produktu, który bardzo dobrze sprawdza się w zakresie zwalczania zmarszczek. Poza tym, że ogranicza widoczność zmarszczek, zapewnia też skórze zdrowy, promienny wygląd.

 

Aktywne serum odbudowujące dla kobiet w okresie menopauzy Neovadiol Vichy

Aktywne serum odbudowujące dla kobiet w okresie menopauzy z serii Neovadiol Vichy to kolejny przykład niezwykle skutecznego produktu przeznaczonego do pielęgnacji cery dojrzałej ze skłonnością do zmarszczek. Wysoka zawartość kwasu hialuronowego oraz substancji odpowiedzialnych za poprawę jędrności i elastyczności skóry, sprawia, że serum na zmarszczki Neovadiol Vichy dogłębnie nawilża i odżywia cerę, dodatkowo ją wygładzając. W rezultacie zmarszczki stają się mniej widoczne, a kondycja skóry twarzy ulega wyraźnej poprawie.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.