ne23ed

Przygotuj się na nowy rok szkolny!

by • 10/08/2019 • Styl życiaComments (0)392

 

Kiedy podręczniki już czekają skompletowane na nowy rok szkolny, można zacząć planować, jak się ubrać do szkoły na apel. Nudnawe barwy obowiązujących wtedy strojów nie są szczególnie zachęcające, ale jest parę sposobów na to, by urozmaicić taki outfit, nie naginając za bardzo ogólnie przyjętego dress code’u.

 

W co się ubrać do szkoły na 1 września?

Wiele osób uważa obowiązujące w tym dniu kolory, czyli biel, czerń i granat, za nietwarzowe. I może rzeczywiście nie każdemu musi odpowiadać taka kolorystyka. Szkolne apele kojarzą się zazwyczaj z czarną spódnicą i białą bluzką. Taki mundurek nie musi jednak być obowiązkowym elementem tego dnia. Rozważając, jak się ubrać do szkoły, weź pod uwagę sukienkę. To może być klasyczna czarna sukienka, która pasuje na każdą okazję, ale możesz też wybrać coś w marynarskie paski. Zwykle takie sukienki mają kolory bieli i granatu, więc są odpowiednie na tę okazję. Inną ciekawą propozycją są stylizacje w groszki. Tu także lepiej trzymać się wyznaczonych kolorów, bo grochy już same w sobie będą czymś nietypowym. To zresztą świetna okazja do stworzenia stylizacji o charakterze nieco bardziej retro. Jeśli zastanawiasz się, jak się ubrać do szkoły, bo klasyka nie jest dla ciebie, może weź pod uwagę sukienki koszulowe? To niezły sposób na przełamanie schematów! Zawsze możesz też sięgnąć po barwne dodatki, takie jak biżuteria, torebka czy buty.

 

Jaki makijaż?

Oczywiście szykując swoją stylizację na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, nie można pominąć kwestii makijażu. Make-up dopełni ją i pomoże stworzyć całość. Ta wersja makijażu jest zresztą dobra nie tylko na apele, ale i na co dzień, kiedy nie ma specjalnie wiele czasu na przygotowania. Zacznij od nałożenia podkładu. Postaw na taki, który pasuje do odcienia skóry po wakacjach. Korektor nałóż przynajmniej pod oczy, żeby zatuszować cienie. Na koniec skórę muśnij delikatnie pudrem. Bronzerem podkreśl kości policzkowe i inne miejsca, które chcesz nieco optycznie wyszczuplić. Rozświetlacz z kolei rozprowadź w tych strefach, które chciałabyś uwypuklić. Cienie do powiek dopasuj do planu, jak ubrać się do szkoły tego dnia. Zawsze dość bezpieczne będą paletki z kolorami nude. Pasują do prawie każdej stylizacji, zwłaszcza takiej na co dzień. Nie zapomnij również o wytuszowaniu rzęs. Dobra maskara już przy nałożeniu jednej warstwy pomoże podkręcić, wydłużyć i pogrubić rzęsy. Tak przygotowana stylizacja okaże się hitem na początek nowego roku szkolnego!

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2