ramowka tvn

Ramówka TV na JESIEŃ!

by • 02/09/2014 • RozrywkaComments (0)2390

 

Pierwszy września to dzień powrotów nie tylko do szkoły, ale również przed telewizory. Wielu z na zasiądzie ponownie przed szklanymi ekranami i będzie zachwycało się różnymi nowościami. Czy jest jednak czym się zachwycać? Która stacja chce z nas zrobić większego głupka? A może tym razem będzie bardzo pozytywnie?Przyjrzyjmy się co czeka nas – widzów tej jesieni. Przed wami telewizyjna ramówka na jesień!

 

tvn4

 

Kilka lat temu na castingi do programu „Top Model” brakowało chętnych. W tym sezonie powraca, największą nowością ma być możliwość uczestnictwa facetów. Młodzi przystojni kandydaci, będą zachwycać widzów (?) lub jurorów.

Była aktorka, ex-piosenkarka oraz choreograf znowu będą szukać talentów w całej Polsce. Program „Mam Talent” wraca na antenę. Wracają również starzy ‘znajomi’: Kuba Wojewódzki i jego goście, Magda Gessler i jej rewolucje, Szulim i redakcja Faktu, Rozenek i jej środki czystości, trzech jurorów i ich Master Chef.

Warto wspomnieć, że program „Ugotowani” będzie emitowany 4. razy w tygodniu. W każdym odcinku zobaczymy tylko jedną kolację, a w ostatnim całe podsumowanie!

TVN przygotował dla swoich widzów nowości. Nie wszystkie są warte naszej uwagi, ale ważne, że są. „Kto poślubi mojego syna” to program, gdzie matki wybierają idealne panie dla swoich synów. Szczerze nie potrafimy sobie tego wyobrazić. Dalej mamy „Mama kontra mama”, czyli co tydzień matki różnej maści będą się wymieniać umiejętnościami wychowawczymi. Ostatnią nowością jest serial para-dokumentalny „Szkoła”. Może być ciekawie, kto z nas nie złapał się na tym, że wkręca się w tego typu seriale?

PS. Klasyczne „Na Wspólnej” otrzyma nową czołówkę!

 

100px-0,150,0,150-150px-Polsat_logo.svg

 

Jesień nie mogła się obyć bez uwielbianego przez widzów programu ‘Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Totalnie niespodziewany sukces.

W ‘Tańcu z Gwiazdami” znowu zatańczą sławni tancerze i ich nieco mniej sławni partnerzy, czyli gwiazdy: Agnieszka Sienkiewicz, Honorata Skarbek, Marta Wierzbicka, Joanna Orleańska, Ania Wyszkoni, Marcelina Zawadzka, Michał Koterski, Janek Mela, Marcin Miller, Rafał Maślak, Mateusz Banasiuk, Artur Dziurman. Znacie chociaż połowę?

Modest ‘Amaro’ Basiura znowu będzie krzyczał na uczestników programu „Piekielna Kuchnia”. Na nieszczęście Polsat nie zrezygnował z programu ‘TOP CHEF’ – Ewa Wachowicz znowu będzie udawała, że zna się na kuchni.

Ósmy raz na anteny wraca „Must Be The Music”. Show dla debiutujących piosenkarzy, dostanie najlepszy czas antenowy, czyli niedzielę wieczór. Jesień w Polsacie bez niespodzianek. Trochę nudno. Wszystko znamy, niektóre propozycje wałkowane do znudzenia. 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3