radndj

Randka idealna

by • 12/08/2018 • Związki & SeksComments (0)745

 

Dziecko nie musi oznaczać końca romantycznych randek i uwodzenia w związku. Sprawdź, jak perfekcyjnie zaplanować chwilę tylko dla was.

 

Tak wiemy, czas dla siebie, tylko we dwójkę tuż po urodzeniu dziecka wydaje się czymś równie abstrakcyjnym, jak wakacje na Marsie. Romantyczna, podsycająca namiętność randka nie jest jednak niemożliwa do zorganizowana. Często problemem nie jest czas, a twoje nastawienie. Z jednej strony marzysz o ponownej bliskości z mężem lub partnerem, z drugiej ciężko ci się przełączyć z trybu mama na partnerka i kochanka. Dlatego ustal granice. Od godziny ósmej, dziewiątej, gdy położysz dziecko do łóżka, przestajesz być matką i całkowicie poświęcasz się partnerowi. Poznaj sposoby na ponowne rozpalenie namiętności w związku i wzmocnienie bliskości.

 

1. Prosto i seksownie

Na pierwszy raz nie musicie planować spektakularnej randki. Zwłaszcza jeśli boisz się wyjść z domu i zostawić dziecko. Równie romantyczny wieczór możecie spędzić w domu. Nowa seksowna bielizna, ulubione wino czy film, o którym od dawna marzyliście, może nie wydają się najbardziej oryginalnym planem na świecie, ale są prostym i idealnym sposobem na podtrzymanie bliskości. A żeby dodać sobie dreszczyk emocji może zagracie w erotyczną grę planszową?

 

2. Randka w południe

Jeśli nie jesteście zakładnikami konwenansów i randka nie musi oznaczać małej czarnej, koszuli i kolacji przy świecach, wykorzystajcie na nią dzień. Łatwiej będzie wam zostawić dziecko z rodzicami czy znajomymi. Wspólne bieganie, jazda na rolkach, czy nawet wizyta na siłowni buduje bliskość, gwarantuje dobrą zabawę i pozwala spędzić czas skupiając się tylko na waszej dwójce. Aktorka Keira Knightley już miesiąc po porodzie została przyłapana przez paparazzich na randce ze swoim partnerem. W okularach i skórzanej kurtce wybrała się na romantyczny spacer w ciągu dnia, w pełnym słońcu. Taka randka ma jeszcze jedną ogromną zaletę. O tej porze jesteście nadal pełni energii. Wieczorem po położeniu dziecka często sami marzycie tylko o spaniu.

 

3. Noc wrażeń

Kolacja w ekskluzywnej restauracji albo szalona noc w barze czy klubie najsilniej podsyci namiętność, jeśli tego wam brakuje po narodzinach dziecka w związku. I zdecydowanie sobie jej nie odmawiajcie. Żeby nie martwić się o to, czy mama lub teściowa będą chciały zostać z dzieckiem do późna, czy nawet do rana, zatrudnijcie nianię. Skorzystajcie z profesjonalnych portali, dzięki czemu zajmie to sekundę, jak zamówienie jedzenia przez aplikację na telefon. Do tego dzięki ocenom niań i opiniom innych użytkowników będziecie mieć pewność, że zostawiacie dziecko w bardzo dobrych rękach. Opiekunka do dziecka w Poznaniu czy Warszawie może przyjść już nawet następnego dnia po waszym kontakcie.

 

4. Planuj nietypowo

Może nie porywaj się na skok ze spadochronem czy lot balonem, ale pomyśl o randce w formie kursu gotowania czy nauki samby. To idealny pomysł, jeśli boisz się, że wasza pierwsza randka będzie ostatnią na bardzo długi czas. Kurs, za który zapłacicie z góry z pewnością zmniejsza to ryzyko. I wymaga też regularności, dlatego może być świetnym sposobem na zbliżenie się do siebie i odkrywanie siebie na nowo, w zupełnie innych okolicznościach niż mieliście szansę dotychczas.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525