baterie-wannowe-ranking

Ranking najchętniej kupowanych baterii wannowych w 2021 roku!

by • 26/11/2021 • DomComments (0)233

 

Pomimo sporej popularności kabin prysznicowych z pewnością nie możemy powiedzieć, by wanny przeszły do lamusa. Wanny wciąż są synonimem luksusu, komfortu i znajdują się nie tylko w dużych, ale także i niewielkich łazienkach. Za funkcjonalność poszczególnych modeli odpowiedzialny jest nie tylko kształt czy rozmiar wanny, ale także bateria, która jest zamontowana w jej pobliżu. W poniższym wpisie chcemy podpowiedzieć czym się kierować podczas wyboru optymalnej baterii wannowej i które modele wybierane są chętnie przez ekspertów i projektantów wnętrz.

 

Czym się kierować podczas wyboru baterii wannowych?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów baterii wannowych. Nie wszystkie jednak cechuje wysoka jakość wykonania. Łazienka jest pomieszczeniem, które jest najrzadziej remontowane, z tego względu korzystniej jest wybrać baterie wannowe markowe, takie które pochodzą od sprawdzonych producentów i które cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Podczas wyboru nie powinno kierować się tylko względami estetycznymi, ale także i zapoznać się z parametrami technicznymi danego modelu, które mają wpływ na jej funkcjonowanie.

Wybierając baterię wannową trzeba zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Najkorzystniej, jeśli bateria będzie wykonana z mosiądzu. Materiał ten nie tylko jest wyjątkowo trwały, ale poza tym posiada właściwości antykorozyjne, a także antyseptyczne. Mosiądz jest materiałem ciężkim, dlatego też łatwo można go rozpoznać. Poza tym należy zwrócić uwagę na głowicę. Te najlepszej jakości są ceramiczne. Markowe baterie wannowe wyposażone są w technologie i funkcjonalności, dzięki którym podczas normalnego ich użytkowania, możliwe jest znaczne zmniejszenie zużycia wody.

 

armatura wannowa

 

Polecane baterie wannowe

W branżowych sklepach z wyposażeniem łazienkowym znajduje się szeroki wybór baterii wannowych. Produkty te są zróżnicowane względem siebie designem, kolorem, funkcjonalnością, a także i sposobem montażu. I ze względu właśnie na sposób montażu występuje główny podział baterii wannowych. Do najpopularniejszych zalicza się baterie wannowe ścienne, które tak jak wskazuje nazwa, montowane są w ścianie. Według ekspertów tymi, które zasługują na wyróżnienie są:

– Bateria wannowa Deante BORO – model ten posiada funkcję napowietrzania strumienia wody,

– Bateria wannowa z zestawem natryskowym Omnires Y – bateria ta dostępna jest w kolorze złota szczotkowanego, które idealnie wpisuje się w wiele współczesnych aranżacji.

Kolejnym typem są baterie wannowe podtynkowe. Modele te montowane są w ścianie i wyglądają niezwykle estetycznie. Ze względu na design sprawdzają się w łazienkach nowoczesnych i minimalistycznych. Do najlepszych zaliczyć można: baterie wannowe podtynkowe Omnires Parma, a także i baterie podtynkowe Omnires Armance.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.