kursy dla kobiet

7 rzeczy, które musisz robić raz w tygodniu!

by • 05/02/2018 • Na czasie, Styl życiaComments (0)3133

 

Nie znosisz rutyny, a Twoje życie w tym momencie trochę ją właśnie przypomina? Twój tydzień to nudny ciąg tych samych zdarzeń, których nierzadko nie masz ochoty już robić? No tak, trzeba chodzić na wykłady, musisz pracować, opiekować się dziećmi, płacisz za rachunki, gotujesz i sprzątasz… I tak w kółko! Pamiętaj, że to nie musi tak wyglądać! Zacznij robić rzeczy, które pozwolą Ci na nowo zacząć cieszyć się życiem! Korzystaj jak najwięcej! Nie zwlekaj! Oto 7 rzeczy, które każda kobieta powinna mieć w swoim tygodniowym kalendarzu, aby mogła się poczuć bardziej szczęśliwa i radosna! Do dzieła!

 

Ćwicz

Zobaczysz, jak o wiele lepsze będziesz mieć samopoczucie, jeśli narzucisz sobie rygor i zaplanujesz chociaż raz w tygodniu porządny trening. Zacznij żyć zdrowiej i aktywniej! Nie zaczynaj od odważnych planów. Nie łudź się, że skusisz się na częstszy wysiłek fizyczny. Lepiej zacząć od czegoś łatwiejszego i mniejszego, ale doprowadzonego do celu. Zobaczysz, że jeśli wprowadzisz jakieś ćwiczenia lub sport do codziennego kalendarza, od razu zaczniesz lepiej funkcjonować. Zaplanuj sobie, np. zajęcia jogi, zumbę czy squash na konkretny dzień tygodnia i staraj się go wykonywać! Smukła sylwetka, lepsze samopoczucie powróci w mig!

 

Przyjaciele

Nie ma znaczenia, ile pracy musisz wykonać w swojej firmie albo jak dużo masz nauki na uczelni. Nie migaj się opieką nad dziećmi czy czasem, który musisz spędzić ze swoim ukochanym. Być może będziesz musiała przesunąć kilka spotkań i poświęcić inne rzeczy, ale spotkania z przyjaciółmi to sens naszego istnienia. Znajdź dla nich czas w swoim szybkim i dynamicznie się zmieniającym harmonogramie. Takie spotkania dadzą Ci trochę ulgi, relaksu i odpoczynku od codziennej rutyny i obowiązków. Zobaczysz, ile szczęścia i uśmiechu przyniosą Ci chwile spędzone z ulubionymi przyjaciółkami. Doceniaj spędzany z nimi czas, a dzięki niemu Ty sama będziesz się miała lepiej i skuteczniej zorganizujesz swój czas. Podobno im więcej zajęć, tym lepiej jest się na co dzień zorganizowanym. Wypróbuj!

 

Czytelniczka

Czytaj! Cokolwiek. Może to być gazeta, fragment artykułu czy książka. Grunt, aby jej tematyka dotyczyła obszaru twoich zainteresowań. Nie zapominaj, że twój umysł zasługuje na odpowiedni trening. Trzymanie papieru w ręku naprawdę relaksuje i rozwija Cię. Nie zapominaj o tym! Znajdź babskie pismo w kiosku i poczytaj o temacie, który spędza Ci ostatnio sen z powiek. Przyrządź ulubioną kawę, zasiądź w fotelu i rozpłyń się w ekstazie relaksu, czytając ulubioną powieść czy artykuł o nowych trendach modowych.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525