kursy dla kobiet

7 rzeczy, które musisz robić raz w tygodniu!

by • 05/02/2018 • Na czasie, Styl życiaComments (0)3101

 

Dzień rozpieszczania

Rozpieszczanie kojarzy Ci się z wydawaniem pieniędzy i marnotrawstwem czasu? O nie! Zadbanie o siebie i zrobienie sobie miłego prezentu wcale nie musi się wiązać z drogim manicure, pedicure w SPA czy wizytą u luksusowego fryzjera. Relaks i czas dla samej siebie możesz zorganizować sobie w domu. Co najmniej raz w tygodniu spraw sobie przyjemność, np. gorącą kąpielą, wieczorem z ulubioną książką lub filmem czy pomalowaniem sobie paznokci na jakiś zwariowany kolor. Pozbądź się stresu i pobądź trochę ze sobą! Zobaczysz, jak wspaniale będziesz się wtedy czuć! Kobieta zrelaksowana to kobieta szczęśliwa!

 

Kreatywnie 

Nie musisz od razu zabierać się do pisania książki, żeby dać upust swoim emocjom, tym pozytywnym i negatywnym. Wystarczy, że w trakcie tygodnia skusisz się i napiszesz kilka słów o swoich przeżyciach, doświadczeniach i emocjach, jakie Ci w danej chwili towarzyszą. Nie dość, że pozbędziesz się negatywnych emocji z siebie, to jeszcze kiedyś będziesz mogła rozsiąść się w wygodnym fotelu i sprawdzić, jakie myśli wtedy Ci towarzyszyły. Porównasz swoje obecne życie z przeszłością. To naprawdę świetny sposób na spełnienie swoich kreatywnych potrzeb, a do tego stworzysz pamiątkę już na całe swoje życie.

 

Zrób coś miłego

Posadzenie drzewa, zajęcie się swoim ogródkiem? A może do telefon swojej chrześnicy/chrześniaka z pytaniem, czy nie pomóc jej w pracy domowej? To naprawdę nie ma znaczenia, w jaką sprawę się angażujesz i komu pomożesz, ważny jest dobry uczynek i poprawa samopoczucia. Bezinteresowność to jedna z cenniejszych cech ludzkich, jaka istnieje. Zrób komuś coś miłego, a taka postawa na pewno powróci do Ciebie z dobrą energią i pozytywną karmą!

 

Kulinarne spełnienie

Czy twój partner pełni w waszym domu funkcję kucharza albo Ty przy każdej najbliższej okazji wybierasz się na obiadek do mamusi? A może jesteś fanką niezdrowej żywności typu fast food i uwielbiasz potrawy odgrzewane w mikrofalówce? Czas to zmienić! Spróbuj ugotować sobie coś pysznego tak często, jak to możliwe. Zobaczysz, ile frajdy będziesz miała z własnoręcznie przygotowanego posiłku. Zaproś kumple i oddajcie się kulinarnej zabawie! I co najważniejsze, im bardziej zdrową potrawę przyrządzisz, tym bardziej będziesz szczęśliwa – dobra forma, sylwetka i talia osy – będziesz wyglądać i czuć się jak modelka z topowych wybiegów mody.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525