wlosy2

Regeneracja włosów po zimie

by • 13/02/2018 • Uroda, WłosyComments (0)3502

 

Odśwież skórę głowy

Nie tylko nasze ciało, ale również skóra głowy, potrzebuje peelingu. Aby skutecznie ją odświeżyć, zrób peeling cukrowy. Wmasuj w skalp 4 łyżki cukru wymieszane z 2 łyższami szamponu, a następnie dokładnie spłukaj wodą i jak zwykle nałóż odżywkę do płukiwania. Pozbędziesz się martwego naskórka, a jednocześnie znacznie ograniczysz przetłuszczanie się włosów.

 

Odżywiaj od wewnątrz

Pielęgnacja naszych włosów odżywkami i maskami to nie wszystko. Duży wpływ na ich kondycję ma to, jak się odżywiamy. Zdrowe nawyki żywieniowe znacznie wpływają na kondycję włosów. Wraz z nadejściem wiosny, postaw na zdrowe odżywianie. Zdrowa dieta pełna witamin i minerałów to podstawa!

Pamiętaj, że jeśli chodzi o odbudowę zniszczonych włosów, systematyczność to podstawa! Efekty mogą pojawić się po pewnym czasie od rozpoczęcia pielęgnacji. Nie warto jednak się poddawać. Zdrowe i zadbane włosy będą świetnie uzupełniały nasz świeży i wiosenny look!

 

  

MP

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525