Regulamin konkursu

Regulamin konkursu

Podsumowanie roku z nagrodami

 

&1

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu pt. „Podsumowanie roku z nagrodami” jest portal DailyStyle.pl z siedzibą w Krakowie, reprezentowany przez Kamila Krawczyckiego oraz Klaudię Jagiełło, zwany dalej „Organizatorem”.
 2. Fundatorami nagród w konkursie są firmy:

 

Zalando SE (Spółka europejska)

Tamara-Danz-Str. 1

10243 Berlin

 

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris sp. z o.o.

Armii Krajowej 12

05-500 Piaseczno

 

Pan Kalendarz

 

 1. Konkurs jest ogłaszany i organizowany na stronie DailyStyle.pl.
 2. Organizator, świadom odpowiedzialności prawnej, oświadcza, że wynik Konkursu nie zależy w żadnym stopniu od jakiegokolwiek czynnika losowego, a mechanizm konkursu nie ma nic wspólnego z grami losowymi w rozumieniu ustawy „O grach losowych, zakładach wzajemnych i grach na automatach” (Dz. U. z 1998 r. Nr 102, poz. 650, Nr 145, poz. 946, Nr 155, poz. 1014 i Nr 160, poz. 1061 oraz z 2000 r. Nr 9, poz. 117.w raz z póź. zmianami)

 

&2

Przedmiot i czas konkursu

 1. Aby wziąć udział w konkursie należy polubić fanpage DailyStyle.pl, a następnie na stronie konkursowej napisać odpowiedzi na trzy pytania – Co dobrego zrobiło się dla siebie, dla kogoś bliskiego i dla kogoś obcego w 2014 roku.
 2. Uczestnicy muszą mieć wszelkie prawa autorskie do publikacji tekstu.
 3. Konkurs rozpoczyna się w sobotę, 27 grudnia 2014 roku i potrwa do 11 stycznia 2015 roku.

 

&3

Uczestnictwo w konkursie

 1. Uczestnictwo w konkursie ma charakter dobrowolny i nieodpłatny.
 2. W konkursie mogą brać wszyscy użytkownicy, którzy polubili fanpage Dailystyle.pl i odpowiedzieli na zadanie konkursowe.

 

&4

Nagrody

 1. Fundatorami nagród w konkursie są Sponsorzy.
 2. Nagrodami są:

– voucher do sklepu Zalando.pl o wartości 400 złotych (od firmy Zalando.pl)

– pięć zestawów kosmetyków Pharmaceris (od Laboratorium Kosmetycznego Dr. Irena Eris)

– trzy kalendarze firmy Pan Kalendarz (od firmy Pan Kalendarz)

 1. Sponsor przekazuje Organizatorowi nagrody i wręcza je laureatom.
 2. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie nagrody jeśli wynika to z przyczyn leżących po stronie uczestnika bądź Sponsora.
 3. Laureaci Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej na adres e-mail podany przy rejestracji. Uczestnik ma obowiązek potwierdzić, tą samą drogą, że otrzymał informację o wygranej (do 7 dni) oraz przesłać informacje na wskazany w e-mailu adres (do 14 dni).
 4. Gdy Organizator nie będzie w stanie z jakiegokolwiek powodu skontaktować się z Laureatem Konkursu lub nie otrzyma w terminie 7 dni odpowiedzi na przesłane powiadomienie o wygranej, zastrzega on sobie prawo przyznania Nagrody innemu Uczestnikowi.

 

&5

Rozstrzygnięcie konkursu

 1. Konkurs zostanie rozstrzygnięty na drodze wyboru najciekawszych odpowiedzi przez redakcję DailyStyle.pl

 

&6

Postanowienia końcowe

 1. Wszelkie informacje na temat Konkursu Uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z Organizatorem pod adresem e-mail: redakcja@dailystyle.pl.

 

One Response to Regulamin konkursu

 1. Gosioł pisze:

  Wakacje 2014 były bardzo pracowite, nie miałam urlopu, ale co weekend jeździliśmy w gory do rodziny mojego chlopaka. Tam nauczylam się kłaść kostkę brukową, karmić pszczoły, wybierać miód z ula i łowić ryby. Wakacje mimo, ze nie byly specjalnie wymarzone wspominam jako bardzo udane 🙂

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525