REKLAMA

 

O NAS

DailyStyle.pl jest nowoczesnym portalem lifestylowym, kierowanym głównie do kobiet w przedziale wiekowym 20-35 lat, aktywnym społecznie i zawodowo, w pełni korzystających z życia Codziennie pojawia się nowa porcja artykułów. W dziale Moda śledzimy najnowsze trendy, w dziale Uroda proponujemy relaks dla duszy i ciała. W Kuchni prezentujemy przepisy łatwe i tanie, ale zarazem oryginalne. W Podróżach znajdziecie wiele ciekawych porad i propozycji na zwiedzanie przeróżnych zakątków świata. W Domu prezentujemy ciekawe pomysły na wnętrza. Nie boimy się tematów odważnych, seks nie jest już tematem tabu. Na bieżąco informujemy nasze użytkowniczki o promocjach i zniżkach w sklepach.

 

REKLAMA

Zapraszamy wszystkich chętnych reklamodawców do współpracy. Wiemy, że Wasza oferta stanowi dla naszych czytelniczek odzwierciedlenie stylu życia. Napisz do nas by otrzymać cennik i pełniejsze informacje.

reklama@dailystyle.pl

DailyStyle.pl powstało 19 sierpnia 2013 roku. Przez ten okres cały czas się rozrastamy. Miesięcznie odwiedza nas ponad 57 tysięcy unikalnych użytkowników, generujemy natomiast ponad 128 tysięcy odsłon.

 

DOTYCHCZAS WSPÓŁPRACOWALIŚMY Z:

partnerzy

 

ADRES REDAKCJI:

DailyStyle.pl

ul. Grzegórzecka 67

31-559 Kraków

Numer kontaktowy: +48 889 169 111

 

 

 

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525