plaza3

Egzotyczny romans z obcokrajowcem! Kogo kochają Polki?

by • 18/06/2014 • Związki & SeksComments (0)5955

 

Lato, lato, lato zbliża się wielkim krokami, a co za tym idzie wakacje, czas wolny, beztroska i ogólny chill. Każda z nas, marzy o wyjechaniu gdzieś daleko od domu, gdzie będzie mocno świeciło słońce, a nasze ciała będzie obmywała chłodna woda oceanu bądź morza. W takim miejscu, poziom naszego libido znacznie się podwyższa i mamy ochotę przeżyć coś co na zawsze pozostanie w naszej pamięci i będzie kojarzyło się z tym jednym miejscem – wakacyjny romans z obcokrajowcem. Dodatkowo podczas wyjazdów zdecydowanie bardziej ulegamy chwili i nie zdajemy sobie sprawy z konsekwencji, które mogą spowodować, że nasze życie zmieni się o 360 stopni.

 

W głowie mamy jedno – zrobić coś ciekawego, intrygującego i przeżyć niesamowitą przygodę! Jeśli jesteście singielkami, możecie sobie pozwolić na chwilę zapomnienia. Ze statystyk wynika, że Polki najbardziej są zainteresowane romansem z kimś kto posiada bardzo egzotyczne korzenie. Nie mamy ochoty na wakacyjny romans z przedstawicielem kraju, który jest bardzo podobny do naszych rodaków. Chcemy czegoś innego, odległego i może nawet troche niebezpiecznego. Zapominamy o wszystkich hamulcach, które wstrzymują nas na codzień, dodatkowo pijemy więcej alkoholu i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak on na nas zadziała.

 

Polki dzielą się na kilka grup, w zależnośći od zasobów materialnych. Jedne wybierają bliższe destynacje takie jak Egipt, Tunezja czy Turcja, drugie Hiszpanię, Portugalię czy Włochy. Jest jeszcze trzecia grupa kobiet, które, aby przeżyć gorący romans z obcokrajowcem decydują się na dużo odleglejsze kierunki tj. Jamajka czy Kenia. Każda z nas wie, że temperament jaki posiadają Południowcy i jak latwą potrafią nawiązać znajomość jest niezwykle urokliwe. Nie mają problemu z przełamaniem pierwszych lodów i co najważniejsze robią to bardzo swobodnie. Jesteśmy zazwyczaj oczarowane ich umiejętnościami prawienia komplementów.

 

Kenia, Jamajka

Tę destynację wybierają Panie, które posiadają wyższy status materialny niż przecięty. Chcą poczuć prawdziwą egzotykę i zweryfikować pogłoski na temat romansów z czarnoskórymi. Tyle przecież się mówi, zarówno i ich przyrodzeniu, męskości jak i specyficznym zapachu skóry. Kobieta chcąca przeżyć niezwykły romans, pragnąca dominacji i dobrego seksu w wyjątkowych okolicznościach przyrody, powinna postawić na te kierunki. Murzyni przyciągają Polki tym, że są  zupełnie inni. Mają totalnie odrębną kulturę i sposób patrzenia na świat, a dodatkowo nie są tak zblazowani jak Egipcjanie czy Tunezyjczycy.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3