bath2

7 rzeczy, które rujnują twoją skórę!

by • 12/09/2017 • Na czasie, Pielęgnacja ciała, UrodaComments (0)4960

 

Nie odkryję Ameryki, jeśli powiem, że o skórę warto dbać. Możecie nie zdawać sobie sprawy, że niektóre z podstawowych czynności w ciągu dnia mogą skierować stan naszej skóry na złą drogę. Okazuje się, że nie tylko tysiące drogich produktów kosmetycznych czy różnego rodzaju maski do pielęgnacji skóry mogą zrobić naszej skórze dobrze. Grunt to zminimalizować wszelkie działania, które mogą spowodować problemy ze skórą! Czego więc nie wolno/nie można/nie należy robić?

 

Wyciskanie pryszczy

Pod żadnym pozorem nie wyciskaj pryszczy. Nawet gdy ten patrzy na Ciebie z drugiej strony lustra i prosi, by to zrobić. Za każdym razem, gdy zdecydujesz się na wyciskanie, wciskasz tym samym brud i bakterie w głąb porów. A to może spowodować jeszcze większą ilość wyprysków. Pamiętaj o tym, bo wszystko może być w Twoich rękach!

 

Lakier do włosów

Lubisz codziennie ujarzmiać swoje włosy lakierem? Zdarza ci się nakładać lakier bez jakiegokolwiek zabezpieczenia na twarzy? To źle! Może nie widzisz pozostałości lakieru na swojej twarzy, ale uwierzcie, że konsekwencje takiego działania uwidocznią się w ciągu kilku dni na waszej skórze. Miej pewność, że żaden z produktów do włosów nie zagości na twojej twarzy. Dla dobra skóry!  

 

Okulary

Masz wadę wzroku? Codziennie nosisz okulary? Ciekawi mnie, czy czyścisz je regularnie? Jeśli nie, to wiele bakterii, które gromadzi się na oprawkach i szkiełkach może dostać się do Twoich porów. Pamiętaj, by czyścić swoje okulary, jak najczęściej się da!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3