kobietacover2

Seks oralny – dlaczego go tak uwielbiamy?

by • 22/07/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)4666

 

A teraz z ręką na sercu odpowiedzmy sobie na jedno pytanie: która z nas nie uwielbia, gdy jej facet pieści ją oralnie? Nie widzę żadnej ręki! Każda z nas, obojętnie czy przyzna się do tego głośno, czy nie, odczuwa z tego wielką radość, podekscytowanie i co najważniejsze… orgazm. Dlaczego seks oralny możemy nazwać sztuką i co lubimy w nim najbardziej? Przed Wami cenne informacje na temat seksu oralnego, które powinniście znać!

 

KONTROWERSJE

Temat seksu oralnego do dziś budzi wiele emocji: jedni nie wyobrażają sobie bez niego życia, inni czują pewnego rodzaju obrzydzenie i ignorancję względem tej kwestii. W wielu związkach dopiero po jakimś czasie przychodzi czas na eksperymenty w tej materii. Warto pamiętać, że nikt nie powinien drugiego partnera zmuszać do czegoś, na co ten/ta nie ma ochoty. Jeśli nasz ukochany nie wyraża chęci do seksu oralnego, warto pomyśleć, co może być tego przyczyną. Czy powodem tego są inne niekomfortowe dla niego pozycje, nie wie, jak się do tego zabrać czy może to kwestia zapachu i higieny, która przeszkadza mu cieszyć się erotycznymi doznaniami? Przemyślcie to i przeanalizujcie – odnajdźcie sedno problemu!

 

KAŻDA KOBIETA ODCZUWA GO W ZUPEŁNIE INNY SPOSÓB

Seks oralny to naprawdę indywidualna sprawa! Nie ulega jednak wątpliwości, że kilka prostych sztuczek i tricków może sprawić, że nasze doznania będzie można porównać z obecnością w raju. Żadna seksualna pozycja i klasyczny stosunek nie gwarantują tak mocnych doznań, jak w przypadku seksu oralnego. Stymulacja sromów, łechtaczki językiem i wargami to przepis na naprawdę rozkoszny orgazm.

 

ŁECHTACZKA – NAJBARDZIEJ WRAŻLIWA CZĘŚĆ CIAŁA KOBIETY

Jeśli twój facet zaprzyjaźni się z łechtaczką, przeżyjesz najpiękniejsze doznania seksualne. Na froncie twoich narządów intymnych może dziać się najwięcej. Leżąca w fałdach warg sromowych łechtaczka jest najbardziej wrażliwa i bardzo szybko pomaga nam się podniecić i wznieść na wyżyny swoich seksualnych doznań. Oczywiście, wargi sromowe mniejsze czy okolice wejścia do pochwy są również czułe – o nie też powinno się odpowiednio zadbać!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3