kobietacover2

Seks oralny – dlaczego go tak uwielbiamy?

by • 22/07/2018 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)4036

 

NIE BÓJ SIĘ DAWAĆ WSKAZÓWEK PARTNEROWI

Upewnij się, że twój partner doskonale radzi sobie z układem twoich narządów i wie, jak je skutecznie stymulować. Jeśli nie bardzo sobie z tym radzi, nie bój się i odważnie kieruj go w dobrą stronę. Wszystkie wskazówki i cenne informacje tylko zaprocentują i umocnią wasze intymne relacje!

 

DODATKOWE STYMULACJE INNYCH CZĘŚCI CIAŁA RÓWNIEŻ WSKAZANE

Wszystkie jesteśmy piękne i to jest cudowne! Niektóre z nas uwielbiają, kiedy podczas oralnych pieszczot, dostaną jeszcze dodatkowe doznania w postaci stymulacji i rozkoszy piersi czy chociażby stóp. Jeśli masz takowe fantazje i chciałabyś, żeby twój partner w trakcie waszego oralnego stosunku podkręcił tempo i rozpoczął stymulacje innych części twojego ciała, poproś go o to. Zobaczysz, że będzie tak samo podniecony możliwością sprawienia Ci kolejnej przyjemności!

 

NATURALNY ZAPACH KOBIECEJ POCHWY MOŻE BYĆ PRZESZKODĄ

Wiele badań przeprowadzonych przez lekarzy specjalistów – seksuologów mówią, że większość partnerów ma obawy co do seksu oralnego z powodu naturalnego zapachu kobiecej pochwy. Jeśli boisz się, że to właśnie naturalna fizjologia jest problemem waszego nieudanego oralnego pożycia intymnego, staraj się nawet przesadnie zadbać o higienę.

Weź prysznic tuż przed seksem, użyj balsamu do ciała, który pobudzi jego zmysły. Postaraj się, aby twój partner poczuł komfort przed rozpoczęciem pieszczot. Możesz też użyć różnych profesjonalnych lubrykantów, które po użyciu zmienią smak i zapach Twojej pochwy. Podrzuć taki specjalny żel partnerowi – on będzie wiedział, co można z nim zrobić.

 

SEKS ORALNY TO SZANSA ODKRYCIA NOWYCH POZYCJI SEKSUALNYCH.

Plusem pieszczot oralnych jest fakt, że można go uprawiać w różnych pozycjach. Poza klasycznymi tj. leżenie na plecach z rozłożonymi nogami, możecie skorzystać z legendarnej pozycji 69, gdzie możecie nawet pieścić i dawać sobie rozkoszy nawzajem.

Inne ciekawe pozycje to np. pozycja siedząca lub klęcząca nad twarzą partnera – to tu ukochany może naprawdę dokładnie penetrować pochwę językiem lub na stojąco, gdy partner klęczy przy naszych narządach intymnych – istnieje tu jednak ryzyko, że partner nie będzie w stanie odpowiednio podniecić i stymulować pracy łechtaczki.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525