sekscover

Seks playlista – piosenki idealne do seksu

by • 01/10/2014 • Muzyka, Na czasie, Związki & SeksComments (2)8785

 

Nouvelle Vague – „In A Manner Of Speaking”

To piękna piosenka, przy której naprawdę miło będzie po prostu po wszystkim poleżeć. Przytulcie się do siebie, popatrzcie sobie głęboko w oczy i powiedzcie sobie, jak dużo dla siebie znaczycie. Piosenka Nouvelle Vague będzie Wam tylko towarzyszyć podczas tych emocjonalnych wyznań.

 

 

Yael Naim – „Toxic”

Jeden z hitów niegdyś jednej z bardziej popularnych wokalistek muzyki pop – Britney Spears. Oryginał nie bardzo wpisuje się w romantyczny i melancholijny nastrój, dlatego też warto sięgnąć po cover w wykonaniu Yael Naim. Coś pięknego! Spędzicie naprawdę niezapomniany wieczór!

 

 

Whitney Houston – „I Will Always Love You”

Nasze top 10 zamyka legendarny utwór nieżyjącej już Whitney Houston pt. „I Will Always Love You”. To jedna z piękniejszych piosenek o miłości, które naprawdę trudno przebić. Jeśli naprawdę zależy ci na swoim facecie i czujesz się z nim szczęśliwa, to myśl o kochaniu się z nim podczas tego utworu powinna być ci bliska. Utwór Whitney to idealne zakończenie łóżkowego wieczoru!

 

 

OS 

Pin It

Related Posts

2 Responses to Seks playlista – piosenki idealne do seksu

  1. Elżbieta pisze:

    Zależy jaki nastrój komu odpowiada,bo to jest ważne. Wysłuchałam Playlista piosenki akurat czytając po drodze,Najbardziej zdecydowanie do takiego nastroju to by mi odpowiadała piosenka Whitney Houston jest przepiękna jedyna w swoim rodzaju.

  2. Klaudyna pisze:

    Same ulubione nutki, chociaż dla mnie klimat ma AC/DC 😀

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525