seks przez telefon

Bycie singielką, a seks – jak sobie z tym poradzić?

by • 23/08/2015 • Związki & SeksComments (0)3313

 

W XXI wieku coraz więcej kobiet decyduje się na życie w pojedynkę, dokonują takiego wyboru ze względu na brak poważnych kandydatów w ich otoczeniu. Nie chcą się wiązać z kimś tylko dlatego, żeby nie być samemu. Wyborów dokonują bardzo świadomie, mając za sobą pewien wachlarz doświadczeń. W takim układzie istnieje jeden poważny problem… SEKS. Jak radzą sobie kobiety, które jako singielki muszą gdzieś rozładowywać napięcie seksualne, gdyż jak wszyscy wiemy, kumulowanie tego w sobie, jest bardzo niezdrowe, wyniszczające, a przede wszystkim frustrujące.

 

Według ekspertów największą potrzebę seksualną kobiety odczuwają pomiedzy 25 a 40 rokiem życia. Jak więc radzą sobie panie? Jeżeli nie posiadają stałego partnera, muszą szukać zupełnie innych rozwiązań, różne kobiety mają różne sposoby… O to część z nich.

 

Jednorazowe tournée

Przychodzi weekend, każdy z nas posiada szereg planów, co zrobi w dni wolne od pracy. Singielki mają jeden cel. Poznać kogoś z kim będą mogły odbyć stosunek. Grupa kobiet umawia się w barze czy restauracji, jeżeli wsród nich są same samotne panie, tym lepiej. Każda będzie zajęta polowaniem na swoją przynętę. Co jakś czas nie wracają do domu same, kilka drinków, namiętny taniec i sypialnia w jej/jego domu. Niezobowiązujący seks jest czymś fajnym jeżeli czujesz, że sprawia Ci to radość. W momencie kiedy odczuwasz jakikolwiek dyskomfort – odpowiedź jest jedna, nie jest to rozwiązanie dla Ciebie. Taka forma jest idealna dla kobiet, które traktują seks jako potrzebą fizjologiczną, połączoną z przyjemnością. Zastanawiające jest jednak piętnowanie pań, które wybierają taka formę rozładowania napięcia seksualnego. Przykleja się im łatki puszczalskich, co jest niestety niesprawiedliwe. Należy jednak pamiętać, że częste zmienianie partnerów seksualnych wiążę się ze sporym ryzkiem. Trzeba być naprawdę ostrożnym.

 

Przyjaciel od seksu

Druga część kobiet, która nie ma swojego ukochanego mężczyzny, a chce uprawiać seks, szuka stałego partnera, którego oczekiwania są takie same. Panie poznają mężczyzn na portalach randkowych, odrzucając od razu tych, którzy są nastawieni na stałe związki. Wyszukują panów, którzy potrzebują kobiet do tego samego – miłe spędzanie czasu we dwoje od weekendu do weekendu. Taka relacja nastawiona jest na jedno – Tobie i jemu zależy na dobrym seksie. Oboje angażujecie się tylko i wyłącznie w to, aby było wam dobrze w łóżku. Pełna świadomość tego na czym opiera się wasza znajomość prowadzi do wybornych przeżyć seksualnych, których mogłabyś nigdy nie zaznać, będąc w stałym związku. Należy jednak pamiętać, że istnieje tu bardzo cienka granica, której nigdy nie można przekoroczyć. Takie układy, to według badań domena ludzi wykształconych , pewnych siebie i swojej wartości, którzy doskonale wiedzą czego chcą od życia.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525