seksdolce

Seks sztuczki – zachwyć partnera!

by • 23/06/2014 • Związki & SeksComments (0)13583

 

Mamy dla Was seks sztuczki, dzięki którymi zachwycicie partnera! Jak wiadomo udane życie seksualne jest celem każdego związku. Dobry seks wpływa również na poprawne relacje między obojgiem partnerem. Dla niektórych fizyczny stosunek to jedynie chęć osiągnięcia satysfakcji seksualnej. Obojętnie, czy jesteśmy w związku, czy lubimy przygodny seks, każda z nas marzy o udanym pożyciu seksualnym. Chcemy fascynować, rozkochiwać w sobie swojego partnera i… osiągać orgazm. Jak urozmaicić nasze życie seksualne? Czym zaskoczyć swojego partnera tak, żeby pojawił się dawny wir namiętności? Wypróbujcie nasze seks sztuczki, które pozwolą Wam odrodzić się w łóżku na nowo.

 

Kochajcie się w widocznym miejscu

Nie chodzi tu o uprawianie seksu w centrum miasta, ale o takie miejsce, które dostarczy Wam ostrego podniecenia. Może samochód w środku lasu? Albo na łóżku przy otwartym balkonie? Róbcie to tak, żeby nikt Was nie zobaczył, ale uczucie adrenaliny będzie Wam towarzyszyć. Temperatura na pewno wzrośnie!

 

Zmiana pozycji

Zaskocz partnera i wybierz inną pozycję działania. Jeśli twój facet lubi pieścić językiem twoje ciało, zaaranżuj nową sytuację. Każ mu klęknąć przy brzegu łóżka, delikatnie rozchylając nogi. Ewentualnie stań przy ścianie i namów go do pieszczot w pozycji stojącej. Wasza łechtaczka szybciej się podnieci, emocje wezmą górę i szybciej osiągnięcie orgazm. Wariacja i zmiany – zawsze na tak!

 

Eyes closed

A może by tak zawiązać sobie chustką oczy? Spróbujcie tego! Wasze zmysły wyostrzą się dwa razy bardziej, atmosfera stanie się bardziej namiętna, a ciało Waszego partnera nowym odkryciem. Zakryj oczy swojemu facetowi i zacznij pieścić jego miejsce intymne. Facet oszaleje na Twoim punkcie! Będzie chciał cię dotykać i jak najszybciej uprawiać z tobą seks!

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525