couple 12

Seks w nietypowych miejscach

by • 08/10/2014 • Związki & SeksComments (1)5518

 

Jeżeli zawsze zastanawiałaś się jak urozmaicić swoje życie seksualne, ale nie wiedziałaś co w nim zmienić, być może seks w oryginalnych miejscach rozpali między wami ogień, który z biegiem czasu nieco przygasł. Seks w nietypowych miejscach to świetny pomysł! Przeniesienie się z czterech ścian własnej sypialni w całkowicie nowe i ciekawe otoczenia może wzbudzić w was nie tylko pożądanie, lecz również dreszczyk emocji. Poniżej lista kilku nietypowych miejsc do uprawiania seksu.

 

NAMIOT

Seks w namiocie zawsze wywołuje pewne emocje, zwłaszcza gdy dookoła na polu namiotowym znajduje się jeszcze wiele innych osób. Jedyne o czym musicie pamiętać to nie zapalanie żadnego światła wewnątrz namiotu kiedy się kochacie. Chyba nie chcecie by pozostali ludzie mieli darmowe kino. Dodatkowo starajcie się zachowywać cichutko, żeby nikt na was nie doniósł, że zakłócacie porządek i ciszę.

 

AQUAPARK

Miejsce to jest zawsze odwiedzane przez tłumy ludzi, jednak znajdują się w nim często takie zakamarki basenu, gdzie bez trudu niezauważenie będziecie się mogli oddać seksualnym igraszkom.

 

PRZEBIERALNIA W SKLEPIE

Są takie sklepy, w których przebieralnie wręcz zachęcają do zabawy z partnerem. Drzwi zamykane od wewnątrz oraz ekipa pracowników o dosyć słabej czujności pozwolą wam się cieszyć seksem nawet po kilka razy. Wybierajcie duże sklepy, w których są zarówno działy męskie jak i żeńskie, wtedy możecie jednocześnie uprawiać seks i przymierzać ciuchy.

 

POCIĄG

Warunkiem powodzenia całej akcji jest pusty przedział, no bo kto przy zdrowych zmysłach chciałby uprawiać seks w śmierdzącej pociągowej toalecie. Jeżeli okoliczności sprzyjają i zostaliście sami w przedziale, a konduktor sprawdził wam już bilety przystąpcie do dzieła. Dzięki temu nudna i długa podróż może okazać się krótsza niż się wam wydawało.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to Seks w nietypowych miejscach

  1. Elżbieta pisze:

    Są różne osobowości ,

    Mnie to wcale nie wydaje się na miejscu,bo te tak zwane zakamarki na zewnątrz to są miejsca gdzie zawsze ktoś się może pojawić i wypatrzeć .,To takie coś na łapu capu to żadna przyjemność, bo brak jest intymności..,jeżeli na taką scenę trafi dziecko przypadkiem to jest już niemoralne.Jednak są różne osobowości ludzi co jest im wszystko jedno gdzie ,byle tylko było ,oczywiście mowa o zgodzie wzajemnej partnerów..

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3