seks w zwiazku

Dlaczego seks w związku jest lepszy?

by • 21/07/2018 • Związki & SeksComments (0)3007

 

To, że jesteś w związku już od dobrych kilku lat nie oznacza, że automatycznie masz uprawiać rutynowy i nudny seks. W rzeczywistości pary, które od dłuższego czasu są ze sobą mogą czerpać więcej przyjemności z seksu i pozwolić sobie na dużo więcej eksperymentów. Istnieje wiele argumentów przemawiających za przewagą seksu w związku niż tego jednorazowego z przypadkowo poznaną osobą. Poniżej kilka powodów, dla których seks z długoletnim ukochanym może być najlepszym w twoim życiu!

 

WIECIE CO WAM SIĘ PODOBA

Będąc w stałym związku nie musisz, a nawet nie powinnaś udawać, że coś ci się podoba mimo że tak nie jest. Uprawiając seks z partnerem możecie swobodnie sugerować sobie nawzajem różnego rodzaju zmiany, które dostarczą wam więcej przyjemności ze stosunku. Dzięki temu, że znacie swoje potrzeby i wiecie co was kręci, a co nie, możecie się w pełni cieszyć z bliskich kontaktów. Będąc singlem, który uprawia seks bez zobowiązań nie da się przewidzieć co potencjalny partner lubi, to samo się tyczy odwrotnej sytuacji. Obcy facet nie będzie wiedział w jakich miejscach powinien cię pieścić żebyś mogła osiągnąć orgazm. Niepodważalną zaletą seksu w związku jest to, że zawsze możecie eksperymentować i sprawdzać co się wam podoba.

 

NIE MUSICIE MARTWIĆ SIĘ O KAŻDY NAJMNIEJSZY SZCZEGÓŁ

Oczywiście zawsze warto świetnie wyglądać, dbać o siebie i być wyjątkowo atrakcyjną dla partnera, jednak w związku można sobie czasem odpuścić. Jeżeli twój facet naprawdę cię kocha nie będzie się przejmować tym, że akurat masz nieogolone nogi albo wyskoczył ci pryszcz. Właściwie jeżeli mu tego nie powiesz i nie pokażesz on tego nawet nie zauważy. Jeżeli zobaczy, że czekasz na niego w łóżku nic już nie będzie się dla niego liczyć. Jedyne czego będzie chciał to jak najszybciej do ciebie dołączyć.

 

MOŻNA BYĆ CAŁKOWICIE UCZCIWYM

Nie ma nic gorszego niż okłamywanie partnera. Czasem trzeba być wręcz brutalnie szczerą, zwłaszcza gdy coś ci się nie podoba. Ukrywanie czegoś co ci przeszkadza w seksie sprawi, że twój facet będzie błędnie myślał, że wszystko jest ok. Powiedz mu wprost co jest nie tak. Jeżeli łączy was długoletni staż z pewnością nie będzie na ciebie zły tylko postara się zmienić strategię w łóżku tak by ci dogodzić. Bywa także, że nie masz ochoty na seks. Zamiast zmuszać się do tego by zadowolić tą drugą stronę zwyczajnie powiedz, że nie jesteś w nastroju. Gdy jesteś w związku twój partner powinien nie nalegać i zrozumieć, że miałaś ciężki dzień i jedyne czego pragniesz to relaks razem z nim. Zamiast uprawiać seks weźcie razem gorącą kąpiel, albo obejrzyjcie przytuleni jakiś film, który poprawi ci nastrój.

 

SEKS JEST W PEŁNI BEZSTRESOWY

Nie musisz tracić czasu i energii, martwiąc się o to czy twój facet jest zdrowy, albo wystarczająco sprawny w łóżku. Przypadkowe znajomości kończące się seksem na jedną noc często niosą za sobą liczne konsekwencje. W końcu uprawia się seks z zupełnie nieznaną osobą. Nigdy nie wiadomo jak taka noc może się potoczyć i czy po wszystkim nie skończymy w przychodni robiąc sobie badania na różne choroby. Będąc w stałym związku i znając bardzo dobrze swojego partnera można w pełni i bez najmniejszego stresu oddać się przyjemności nie myśląc o takich głupotach jak w przypadku jedno nocnej przygody. Zamiast przeżywać nie do końca komfortowe sytuacje takie jak poranne pożegnania z obcym facetem możesz przytulić się do swojego mężczyzny i powiedzieć mu, że go kochasz.

 

MIŁOŚĆ PODKRĘCA WRAŻENIA

Miłość sprawia, że seks smakuje lepiej. Gdy jesteśmy zakochani, seks to jeden z głównych sposobów na okazanie sobie uczucia. Osoba naprawdę szczęśliwa i czująca się bezpiecznie z partnerem potrafi uprawiać seks dziki i szalony. Pary, które nieustannie podtrzymują temperaturę w związku są bardziej otwarte i mają na siebie ciągle ochotę. Namiętność i żar pomiędzy kochankami stanowi podstawowy filar budujący udaną i silną relację.

 

MOŻESZ ROZWIJAĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Gdy jesteś w stałym związku możesz doskonalić swoje łóżkowe umiejętności. Oczywistym jest fakt, że w ciągu jednej nocy z przypadkowym facetem nie pokażesz mu pełnego wachlarza swoich możliwości. On także nie zaprezentuje wszystkich sztuczek jakie zna. Będąc w związku można eksperymentować z nocy na noc i wypróbowywać nowe pozycje i zabawki. Można także prowadzić wyreżyserowane gry i planować jakieś scenki. Jedyne na co warto uważać to kręcenie domowego porno, które może trafić choćby w chmurę.

 

RH

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525