A to jest nowy serial Girls

TOP7: Świetne seriale dla kobiet!

by • 03/09/2014 • Na czasie, RozrywkaComments (1)11278

 

Jesienne wieczory zbliżają się do nas nieuchronnie. W te deszczowe, nieprzyjemne i lekko depresyjne dni lubimy oddać się filmowym przyjemnościom. W ręku kubek gorącej herbaty, ulubiony koc i oczywiście laptop, a w nim… nasz ulubiony serial. Oto przegląd 7 najlepszych i najciekawszych kobiecych seriali, o których być może jeszcze nie słyszałyście. Który z nich wybrać? Czytajcie i wybierajcie! Miłych seansów!

 

„You’re the Worst” (2014)

Jeśli macie ochotę na obejrzenie miłosnego love story w wersji zabawnej i komediowej, to zwróćcie uwagę na ten serial. Fabuła mniej więcej opiera się na tym, że dwójka bardzo toksycznych, dziwnych i kompletnie autodestrukcyjnych ludzi wbrew wszystkiemu… zakochuje się w sobie. Aya Cash i Chris Geere grają dwie główne role i całkiem nieźle sobie radzą. Serial dopiero zaczyna się rozkręcać. W Internecie dostępnych jest zaledwie 7 odcinków, więc jeszcze nic straconego! Dużo ironii, niebanalnego humoru okraszonego szczyptą zgryźliwej inteligencji. „You’re the Worst” powoli zdobywa rzesze miłośników, także w Polsce. Nie przegap! Bądź na bieżąco!

 

 

Dziewczyny (ang. Girls, 2012)

Jeśli byłyście fankami legendarnej „Plotkary” i kochacie klimat i krajobrazy jednej z największej metropolii na świecie – Nowego Jorku – to świetna alternatywa dla Was! Oto serial opowiadający przygody czterech przyjaciółek pochodzących właśnie z amerykańskiej stolicy mody. Dziewczyny wkraczają w dorosłość, przed nimi wiele wzlotów i upadków. Dziewczyny mają trochę ponad 20 lat i nie lubią nudnych i rutynowych form spędzania wolnego czasu. Niektórych z nich życie naprawdę nie rozpieszcza. Muszą sobie radzić w wielkiej, miejskiej przestrzeni. Uczą się, jak żyć. Dużo wyborów przed nimi. Chcecie im towarzyszyć? „Dziewczyny” mają już za sobą 4 sezony! Nie ma na co czekać! Do dzieła!

 

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to TOP7: Świetne seriale dla kobiet!

  1. Anita pisze:

    Super. Nie ma to jak dobry serial na długi, jesienny, wieczór. Chętnie skorzystam z Waszych propozycji. Obie zapowiadają się ciekawie.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525