sex games

SEX GAME – zabaw się z partnerem!

by • 20/09/2015 • Związki & SeksComments (1)9615

 

Okazuje się, że większość kobiet (a może ta mniejsza część nie chce się do tego przyznać!) uwielbia przebieranki w sypialni. Jest udowodnione naukowo, że scenki rodzajowe odgrywane przez partnerów w sypialni są w czołówce, jeśli chodzi o największe pragnienia i fantazje seksualne kobiet. Czy kiedykolwiek myślałaś o „Sex Game” ze swoim partnerem? Nie miałaś na to żadnego pomysłu? Przychodzimy Ci z pomocą! Oto przegląd najciekawszych i najbardziej podniecających ról, w które Ty i Twój partner możecie się wcielić. Oj, będzie gorąco…

 

Nasza wyobraźnia uwielbia działać, szczególnie w kwestii seksualności. To właśnie podczas erotycznych doznań jesteśmy w stanie poznać zestaw różnych emocji, uczuć, wibracji, które w normalnym życiu nie są w stanie się ukazać. Będąc w sypialni z drugim człowiekiem, otwierasz się dla niego i na niego, odkrywasz swoją cielesność. Co sprawia, że tak kochamy seks? Na pewno ma na to wpływ niegrzeczna natura, magia grzechu czy właśnie rola, jaką będziemy podczas stosunku odgrywać.

 

W tradycyjnym seksie role rozchodzą się na dwie strony: dominującą i pasywną. To od Was zależy, w jakim kierunku będziecie podążać i jakie uczucia będą Wam w tamtej chwili towarzyszyć. Jeśli lubicie ostre doznania, szczyptę pikanterii w swojej sypialni, powinniście skusić się właśnie na jedną z propozycji tzw. „Sex Game”. Dzięki tej seksualnej grze odkryjecie przed sobą swoje najgłębsze fantazje, pragnienia związane z życiem intymnym. Tylko wtedy możesz zamienić się w luksusową i kuszącą prostytutkę (taka rola kusi podobno aż 80% kobiet na świecie), seksowną, dominującą pielęgniarkę czy słodką, niewinną pokojówkę. Pomysłów może być wiele!

 

Pomysłowość i kreatywność jest tutaj najważniejsza. Wykonanie jednej z propozycji nie powinno sprawić Wam problemu, ponieważ w Internecie znajdziecie tysiące ofert różnego rodzaju strojów, bielizny imitującej właśnie wybraną przez Was rolę. Sexy ubranka, rekwizyty i inne potrzebny rzeczy nie są bardzo kosztowne, dlatego nie wahajcie się, tylko zamówcie coś dla siebie. Odgrywanie takiej scenki sprawi, że zaczniecie z partnerem przeżywać zupełnie nowe, inne emocje. Wasza miłość będzie skonsumowana jeszcze głębiej i intensywniej. Jeśli raz spróbujecie dzikiego, oryginalnego i wyjątkowego seksu, gwarantuję Wam, że to nie będzie ostatni raz.

 

Najpierw zastanów się i przemyśl, jakie fantazje seksualne krążyły lub krążą do tej pory w twojej głowie. Jeśli wpadniesz na jakiś pomysł, nie zastanawiaj się, tylko działaj. Uwierz mi, że Twój partner będzie zachwycony taką sexy propozycją. Jeśli boisz się i wahasz, czy to dobry pomysł, nie wiesz do końca, w kogo chciałabyś zmienić, skorzystaj z naszych propozycji! Oto i one:

 

SZEF I SEKRETARKA

Rola sekretarki może być różna. Możesz być kusicielką, która pragnie zwabić swojego szefa za wszelką cenę do łóżka. Jeśli chcesz, odgrywaj rolę niewinnej i delikatnej kobiety, która wcale nie myślała o wspólnym romansie. W tym przypadku musisz ustalić te role ze swoim mężczyzną. Ubiór sekretarki może być naprawdę różny. Może się okazać, że znajdziesz swoją stylizację we własnej szafie: obcisła spódniczka, biurowa bluzeczka na guziki, seksowna bielizna, szpilki i koniecznie okulary. Zadbaj o atrakcyjne stringi i kuszący stanik, które będą krzyczeć do twojego partnera: „WEŹ MNIE!”. Po grze wstępnej możecie trafić razem do łóżka albo zostać w miejscu, w którym wszystko się zaczęło, np. zrobić to na stole czy biurku.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

One Response to SEX GAME – zabaw się z partnerem!

  1. Elżbieta pisze:

    Te przebieranki są mocne dla oka i szalenie kuszące .Jakiś skąpy model pani ogromnie przypadnie do gustu a nie ma panów nie ugiętych. to wtedy jest atrakcja żarliwie erotyczna.Ja tak jak grono kobiet lubię atrakcyjną kolorową bieliznę.

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525