puccini

Skórzane kuferki i kosmetyczki, czyli porządek w podróży

by • 18/06/2018 • Moda, TrendyComments (0)1853

 

Umiejętne pakowanie się w podróż jest sztuką. Nie każdy potrafi tak poskładać swoje rzeczy i tak zorganizować je w walizce, by się zmieściły. Dobrze by też było, gdyby się nie pomięły. Producenci artykułów podróżniczych na wszelkie sposoby starają się ułatwić nam to zadanie, ale i tak lekko nie jest. Warto jednak zwrócić uwagę na różnego rodzaju kufry i kosmetyczki. Często są to produkty wykonane ze skóry, dzięki czemu stanowią elegancki dodatek zarówno dla mężczyzny, jak i dla kobiety. Nade wszystko jednak pozwalają właściwie przygotować się do podróży.

 

Kuferki kosmetyczne

Ile kobiet na świecie, tyle kuferków! Marki prześcigają się w tworzeniu coraz to bardziej wymyślnych projektów tych gadżetów. Mogą być one wykonane ze skóry, ale nie tylko. Modne ostatnio są także wszelkie tworzywa sztuczne, zapewniające nieprzemakalność i łatwe do utrzymania w czystości.

Wybierając kuferek na swoje kosmetyki, należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał, z jakiego został on wykonany, ale także na jego rozmiar. W sklepach inne kuferki znajdziemy dla wizażystek, a inne dla kobiet transportujących wyłącznie własne artykuły. Największą zaletą takich produktów jest możliwość uporządkowania swoich kosmetyków. Dzięki przemyślanej konstrukcji kuferka nie będą się one przewracać, wysypywać czy wylewać podczas transportu.

Kuferki kosmetyczne to produkty przeznaczone raczej wyłącznie dla kobiet. Nieraz mają one wbudowane lusterka ułatwiające robienie makijażu. Często utrzymane są również w kształcie klasycznych torebek, dzięki czemu nie przeszkadzają w podróży i stanowią wcale elegancki dodatek do codziennego stroju.

 

kuferki-na-kosmetyki-puccini

Kuferki ze zdjęcia dostępne są na: https://puccini.pl/walizki/kosmetyczki-kuferki/

 

Kosmetyczki skórzane

Kosmetyczki to już zupełnie inna historia. Skorzystają z nich zarówno panie, jak i panowie. Często nie przywiązuje się wagi do tego, w czym transportuje się swoje kosmetyki, a to spory błąd. Wyciągamy je na przykład na lotniskach w celu okazania pracownikom kontroli bezpieczeństwa. Nieraz przetrzymujemy je również w widocznym miejscu, między innymi w łazience, więc sposób ich przechowywania wcale nie jest zupełnie obojętny.

Dlatego właśnie – w trosce o nasze poczucie estetyki – producenci kosmetyczek projektują atrakcyjne gadżety, pełniące dwojaką funkcję. Z jednej strony pozwalają nam one na wygodny transport artykułów kosmetycznych oraz ich uporządkowane przechowywanie. Z drugiej – stanowią elegancki dodatek, podkreślający wyczucie smaku ich właścicieli.

 

kosmetyczki-skorzane

Kosmetyczki skórzane ze zdjęcia znajdziesz na: https://puccini.pl/galanteria-skorzana/kosmetyczki-skorzane/

 

Zorganizuj się z klasą!

Przygotowania do podróży nieraz potrafią być bardzo wymagające. Sama podróż zresztą też. Dlatego warto zainwestować w udogodnienie, jakim jest kuferek kosmetyczny. Jeśli tylko możemy sobie pozwolić na dodatkowy bagaż w niewielkich rozmiarach, będzie to najwygodniejszy sposób na przetransportowanie naszych kosmetyków. Dzięki temu będzie możliwe skorzystanie z nich w dowolnej chwili i dowolnym miejscu. Jeśli natomiast musimy ograniczyć się do jednej walizki – koniecznie powinniśmy zaopatrzyć się w kosmetyczkę. To inwestycja na lata, a pozwoli nam poczuć się bardziej komfortowo i elegancko.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.