covwh

Skuteczne odchudzanie. Na czym polega sekret? Skuteczne odchudzanie. Na czym polega sekret?

by • 14/10/2017 • DietaComments (0)891

 

Skuteczne odchudzanie to marzenie każdego z nas, szczególnie, kiedy za nami już wiele podobnych prób, które zakończyły się fiaskiem. Niestety, nie jest to zadanie łatwe, ale nie oznacza to również, że zupełnie niemożliwe! Eliminuj błędy, zadbaj o prawidłowe odżywianie połączone z solidną dawką ruchu, odstaw używki i pamiętaj o motywacji − to sprawdzony sposób na sukces. Dziś przedstawimy 5 porad jak skutecznie schudnąć, biorąc za inspirację eksperta ds. leczenia otyłości Konrada Gacę, twórcę autorskiego programu GACA SYSTEM. Oto one:

 

Zrezygnuj z soli już dziś

Sól jest jednym z największych wrogów optymalnej wagi, więc jeśli chcesz skutecznie schudnąć, konieczne jest jej ograniczenie, a nawet całkowite wykluczenie z diety. Oznacza to nie tylko powstrzymywanie się od solenia produktów, lecz również unikanie żywności przetworzonej, gotowych przypraw, przekąsek i sosów − wszystkie te produkty zazwyczaj zawierają ogromne ilości soli, która destrukcyjnie wpływa na nasz organizm.

 

Regularność jedzenia

Przyśpieszenie metabolizmu jest niezbędne, aby skutecznie ( i na zawsze!) pozbyć się problemu z nadwagą czy otyłością. Dlatego tak ważne jest regularne spożywanie posiłków o wyznaczonych porach. Oczywiście każdy posiłek to odpowiednia proporcja białek, tłuszczu i węglowodanów, które sprzyjają zdrowiu i szczupłości – staraj się więc dokładnie dobierać produkty, które lądują na twoim talerzu.

 

Wysiłek fizyczny

Połączenie diety z ćwiczeniami jest nieodzowne − ruch przyśpiesza metabolizm, pozwala wytrwać w diecie, przyśpiesza efekty skutecznego odchudzania. Warto wybrać taki wysiłek, który nam odpowiada i ćwiczyć regularnie, najlepiej 2-4 razy w tygodniu. Należy również pamiętać o regeneracji i dbać o odpowiednią ilość białka w diecie.

 

Przestrzeganie zaleceń

W GACA SYSTEM wszyscy pacjenci otrzymują indywidualnie dopasowaną dietę, której należy przestrzegać aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Wszystkie posiłki należy gotować zgodnie z instrukcją, dbając również o zachowanie odpowiedniej gramatury składników. Z tego powodu warto jest wyposażyć się w wagę kuchenną, która ułatwi nam poprawne przygotowanie potraw. Na szczęście jest to zwyczaj, który szybko wchodzi w krew.

 

Pamiętaj o motywacji

Nie porównuj się z innymi, nie skacz na głęboką wodę i za każdym razem analizuj, jaka sytuacja sprawiła, że nie przestrzegałeś zaleceń. Pacjenci GACA SYSTEM mają do dyspozycji wykwalifikowanych terapeutów, którzy uczą, jak radzić sobie w trudnych chwilach, co ma ogromny wpływ na efekt całej terapii.

 

If you want to see best Zinc supplements hop over to here.

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525