toksyczny zwiazek

6 oznak, że on jest słaby w łóżku!

by • 15/03/2020 • Związki & SeksComments (0)7992

 

Umówmy się, że oficjalnie seks nie jest najważniejszym elementem każdego związku, ale gdyby się tak głębiej zastanowić, to jednak w jakiś sposób spaja i scala on każdą relację. Czy na początku znajomości z nowo poznanym facetem można sprawdzić, jaki jest w łóżku? Czy istnieją jakieś znaki, po których można poznać i dowiedzieć się, jak będzie się układać Wasze życie seksualne? Oto praktyczny poradnik dla tych z Was, które chcą przeprowadzić śledztwo: czy on będzie dobrym kochankiem, czy Wasz seks będzie trzeba szybko wymazać z pamięci?

 

CAŁUJE NIECHLUJNIE

To pierwszy i najważniejszy objaw! Jeśli słabo całuje, raczej nie będzie z niego pożytku w sypialni. W przypadku, gdy facet nie stara się dobrze całować, nie jest namiętny, nie dba o Ciebie i nie pieści Cię pocałunkiem, a zależy mu tylko na tym, aby głęboko włożyć swój język i oślinić okolice Twoich ust, uciekaj jak najprędzej!

Według badań Uniwersytetu Columbia dobrego kochanka rozpoznaje się właśnie po sposobie całowania. Okazało się bowiem, że aż 90% facetów, którzy niechlujnie, rozlanie, niestarannie całowali, okazywali się słabymi seksualnymi graczami. Nie dbają oni o kobiece potrzeby i nie starają się zadowolić pań w sypialni. Jeśli zależy Ci na udanych orgazmach, uciekaj od niego, gdzie pieprz rośnie!

 

NIE UMIE TAŃCZYĆ

Nie chodzi tu o tańce w stylu Freda Astaire’a czy kocich ruchów Justina Timberlake’a. Grunt to sprawdzić, jak nasz partner radzi sobie w tzw. „wolnym” tańcu. Jeśli rusza się pewnie, umie Cię czule objąć i bujanie się w takt powolnej ballady, możesz spać spokojnie – on będzie dobrym kochankiem. Nie na darmo mówi się, że taniec jest metaforą pożądania i to właśnie za sprawą tańca możemy sprawdzić, czy drzemie w naszym partnerze czułość, opiekuńczość i namiętność. Niestety, jeśli jego tułów w wolnej potańcówce będzie jak drewno, może on nie sprostać twoim wymaganiom i okazać się słabym Casanovą.

 

NIE CZUJESZ PRZY NIM POŻĄDANIA

Jeśli facet podczas spotkania ignoruje Twoje potrzeby, a na każdej randce raczej nie daje Ci odczuć, że jesteś piękna, cudowna i seksowna, to nie łudź się, że dzikie igraszki w łóżku mogą sprawić Ci gigantyczną przyjemność. Musisz czuć się przy nim seksownie i atrakcyjnie – szczególnie na początku znajomości. Jeśli on nie stara się prawić Ci komplementów, to nie jest Ciebie wart. Przemyśl to dobrze i zastanów się, czy chciałabyś spędzić z nim noc… bez czułych słówek i mówienia do Ciebie: „jesteś piękna i szalenie seksowna”.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz