toksyczny zwiazek

6 oznak, że on jest słaby w łóżku!

by • 18/03/2018 • Związki & SeksComments (0)4729

 

ON POŻERA JEDZENIE

Wybierz się z ukochanym na obiad lub kolację. Jeśli pierwsze, co robi, to rzuca się na jedzenie, siorbie zupę i obrzydliwie kąsa kawałek mięsa, nie jest to dobry znak. Sprawdź, czy je z otwartą buzią, czy zdarzy mu się, że kawałki pożywienia wyślizgują mu się z buzi! Jeśli typ ewidentnie wpisuje się w kategorię „niechlujów”, lepiej daj sobie z nim spokój. Może to oznaczać, że dokładnie taki sam będzie w Waszej sypialni: szybki, niestaranny i niezorganizowany.

 

BRAK MU UMIARU

Jeśli już podczas pierwszych spotkań i pierwszych pocałunków, jego ręka wędruje od razu pod Twoą bluzkę i na tyłek, to jest to dla Ciebie jasny znak: to chciwy i egoistyczny typ. Będzie on myślał tylko o swoich przyjemnościach, kompletnie pomijając Twoje potrzeby. Jeśli zależy Ci na związku z facetem, który jedyne, o czym myśli to Twoje ciało w kategorii przedmiotu, który jest, ale potem może mu się znudzić, to OK. Lepiej jednak to dobrze przemyśleć!

 

SEKSUALNE PODBOJE CZ. 1

„Krowa, który ryczy, mało mleka daje” – kojarzycie to przysłowie? Taka sama filozofia tyczy się dobrych kochanków. Jeśli jego priorytetem jest opowiadanie Ci o swoich ogromnych podbojach seksualnych, miejscach schadzek i o tym, jaki jest fantastyczny w łóżku, będzie to miało raczej odwrotny skutek. Chwalenie się seksem z eks i wieloma partnerkami powinno dać Ci do myślenia! Nie spodziewaj się fajerwerków w sypialni.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525