3 wedding

Ślub w plenerze – pomysły i inspiracje

by • 12/03/2017 • ŚlubComments (0)2408

 

PLAŻA – Organizacja takiego miejsca nie będzie bardzo trudna (byle nie był to gorący okres wakacji), bo w Polsce jest kilka miejsc z szerokimi plażami, które nadałyby się na taki morski ślub. Świnoujście, Trójmiasto, a może Darłowo? Nie ma rzeczy niemożliwych!

 

TEATR – Jeśli marzyliście kiedyś w dzieciństwie o zostaniu aktorami, a niestety się Wam nie udało, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby powiedzieć sobie sakramentalne „TAK” właśnie na klimatycznej scenie i deskach teatru. Będzie mrocznie i zjawiskowo!

 

STADION – Kto wie, może oboje z partnerem poznaliście się dzięki sportu, a może po prostu jest on zawsze obecny w waszym życiu? To nieważne! Ślub na stadionie to naprawdę propozycja możliwa do zorganizowania. Jeśli zdecydujecie się nawet na wesele na takiej arenie, to spokojnie możecie zaprosić nielimitowaną ilość osób.

 

LUDOWO – Mała wieś, sielski domek, swojskie menu – brzmi dobrze! Wybierzcie zakątek z górami, rzeczką albo lasem w tle. Bliżej natury! Mały dworek na wsi może być naprawdę ciekawą alternatywą!

 

NA WODZIE – Statek? Jacht? A może żaglowiec? Upewnijcie się najpierw, że żaden z gości nie cierpi na chorobę morską. Takie oryginalne wydarzenie będzie Waszym topowym wspomnieniem na lata. Jeśli chcecie i lubicie wyróżniać się z tłumu, to taki ślub w morskim klimacie może się Wam spodobać.

 

Która z propozycji najbardziej przypadła Wam do gustu?

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2