slub zima

Ślub zimą może być jak z bajki – Plusy i minusy

by • 22/12/2019 • ŚlubComments (0)4386

 

+ ZIMOWE ROCZNICE

Pomyśl, że rocznicę ślubu będziesz obchodzić w tygodniu wolnym od pracy, w rodzinne Święta lub zimowe ferie – czy to nie cudowne? Możecie ustalić z partnerem, że w każdą rocznicę będziecie starali się przeżyć coś równie magicznego i związanego z zimą. Weekend w górach? Narty? Snowboard? Dzięki zimowej atmosferze ślubu, ta pora roku już na zawsze będzie wam się miło i sympatycznie kojarzyć.

 

+ ŚNIEGOWA SCENERIA

Ślub zimą zagwarantuje wam również niebanalną i wyjątkową sesję zdjęciową. Twój błyszczący, zimny i brokatowy makijaż sprawdzi się tu wyśmienicie. Gałązki drzew pokryte soplami lodu, płatki śniegu unoszące się w powietrzu i Wy, zakochani, świeżo upieczeni małżonkowie. Jestem pewna, że taką zimową sesję zapamiętacie na długo!

 

– ZIMNO, ZIMNO, ZIMNO

Przyszedł czas na minusy, które na szczęście są w mniejszości. Ślub zimą to na pewno konieczność zadbania o ciepłe okrycie. Niestety, marzenia o koronkowej, wyciętej sukni legną w gruzach. Musisz ubezpieczyć się w ciepły płaszcz, etolę lub bolerko, które razem z suknią stworzy idealną całość. Niestety, podobny problem wiąże się z obuwiem: letnie szpilki nie sprawdzą się w takich warunkach. Być może, będziesz musiała zadbać o dodatkową parę butów, np. kozaków, dzięki którym będziesz mogła poruszać się po śniegu.

 

Czymże jednak jest ten jeden, malutki minus przy tak wielu plusach? Przekonuje was ślub zimą? Co sądzicie o takim pomyśle?

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2