Prezentujemy niezbędne aplikacje dla współczesnych kobiet, które możesz zainstalować na swoim telefonie.

Tych SMSów nie wysyłaj po alkoholu!

by • 10/06/2015 • Na czasie, Związki & SeksComments (0)3778

 

Każdej z nas zdarzyło się na pewno kiedyś wysłać SMS-a podczas imprezy, którego na drugi dzień bardzo żałowałyśmy. Niestety, alkohol sprzyja otwartości i odwadze, na którą nie pozwoliłybyśmy sobie w normalnym stanie. Jakie pijackie teksty wysyłamy w SMS-ach najczęściej i dlaczego warto ich unikać? Oto zestaw najpopularniejszych tzw. drunk textów, których pod żadnym pozorem nie powinniśmy wysyłać SMS-em podczas zakrapianej imprezki.

 

„Tęsknie za tobą!” do byłego faceta.

Zerwanie i rozstanie miało miejsce z wielu określonych powodów. Ciekawe, dlaczego związki zawsze wydają się być lepsze po upływie jakiegoś czasu? Pamiętaj, że coś było ogniwem zapalnym i wyszło, jak wyszło. Dlatego też najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to mieć nadzieję, że nigdy nie zobaczysz go ponownie. Chwilowe tęsknoty i miłosne wspomnienia naprawdę są tylko chwilowe!

 

„Chcesz się zabawić?” – wiecie, o co chodzi.

Niestety, chwilowy kryzys seksualny też ci minie. Musisz przetrwać! Alkohol nie sprzyja dobrym decyzjom i twoje zaproszenie dla prawie nieznanego ci kolesia, które jest ewidentną propozycją pójścia do łóżka, jutro może ci się wydać głupie i żenujące. Miej się na baczności!

 

„Kocham cię” – do osoby, z którą dopiero się spotykasz.

Lepiej nie zapeszać, skoro dopiero zaczęliście się ze sobą spotykać. Jeśli nie jesteś pewna jego uczuć, lepiej nie wystawiać tego związku na próbę. A co jeśli on nie podziela twoich uczuć? Wygłupisz się! Alkohol naprawdę nie jest dobrym sprzymierzeńcem w sprawach prawdziwego związku. Jeśli masz to powiedzieć, to może lepiej na wspólnym spotkaniu, bez zbędnych promili?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525