oko323

Soczewki kontaktowe tanie, ale dobre – ranking TOP10 soczewek miesięcznych

by • 02/07/2019 • ZdrowieComments (0)846

 

Kto powiedział, że tylko najdroższe i ekskluzywne jest najlepsze? Czasami wbrew pozorom cena wcale nie jest wyznacznikiem jakości. Dzieje się tak również w przypadku soczewek kontaktowych, które nie muszą kosztować kroci, a będą równie komfortowe dla Twoich oczu i sprawdzą się przez równy miesiąc czasu. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i nie czekaj już dłużej na swoje wymarzone szkła kontaktowe.

 

Soczewki Bausch&Lomb – SofLens 59

Na pierwszym miejscu stawiamy na soczewki sferyczne przeznaczone dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. To miękkie szkła kontaktowe, które uchodzą za jedne z tańszych modeli, a jednocześnie najbardziej komfortowych w noszeniu. Potwierdza to znaczna większość użytkowników i Ty możesz być następny. Soczewki te wyposażone są nowoczesną technologię UniFit, które łatwiej stabilizują się i układają na oku. Posiadają one także niższy współczynnik tarcia, dzięki czemu podczas mrugania nie odczuwasz żadnego dyskomfortu.

Soczewki SofLens są na pewno odporne na różne czynniki zewnętrzne, a także świetnie odpowiadają na potrzeby nawilżenia oka. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym i wyłącznie na okres 30 dni od daty otworzenia opakowania – jak pozostałe soczewki niżej.

 

Soczewki CooperVision – Proclear

Naszą następną propozycją są soczewki miesięczne o szerokim zakresie mocy +/- 20 dioptrii, dzięki czemu możliwe jest skorygowanie nawet większych i poważniejszych wad wzroku. Przeznaczone są do noszenia w trybie dziennym, a ich jakość wykonania zapewnia maksymalny komfort. Brak uczucia suchości oka czy jakichkolwiek innych podrażnień, o ile odpowiednio dbasz o ich pielęgnację. Zawierają one technologię PC oraz są dostosowane do naturalnego środowiska oka, dzięki czemu osady białkowe nie gromadzą się na powierzchni soczewek.

 

Soczewki CooperVision – Biofinity

Właśnie na MylenShop – tanie soczewki kontaktowe znajdziesz bez problemu, a wśród nich szkła Biofinity wykonane z materiału silikonowo-hydrożelowego. To zapewni Twoim oczom maksymalną świeżość i nawilżenie przez cały dzień noszenia. Doskonale nadają się do noszenia przez osoby kochające uprawianie sportów, ponieważ powierzchnia soczewki świetnie radzi sobie z przepuszczaniem tlenu. Technologia Aquaform Comfortumożliwia też wysokie nawodnienie soczewek, dzięki czemu można nosić je nieprzerwanie przez 29 nocy bez uczucia dyskomfortu. Posiadają także asferyczną budowę szkieł, co sprawia, że są bardziej elastyczne i wytrzymałe.

 

Soczewki Gelflex – Sofclear Enhance

Te silikonowe soczewki wyróżniają się przede wszystkim swoją zabarwianą formą, a dostępne są w 3 kolorach: Royal Blue, Aqua i Evergreen. To świetna alternatywa dla osób, które zawsze chciały wypróbować soczewki kolorowe na dłuższy okres czasu. Posiadają one ultra cienką powłokę, której praktycznie nie odczujesz na swoim oku. Ponadto w ich składzie znalazły się materiały mocno nawilżające, które przypominają w działaniu naturalny film łzowy. Zabarwienie soczewki jest przeprowadzone na całej powierzchni, dzięki czemu Twój własny kolor oczu będzie nie do poznania.

 

Soczewki Ciba Vision/Alcon – Air Optix Plus HydraGlyde

Oto kolejne tańsze soczewki miesięczne silikonowo-hydrożelowe wyprodukowane za pomocą technologii HydraGlyde Moisture Matrix. Odpowiada ona głównie za przedłużenie czasu nawilżenia soczewek oraz aż 5-krotne zwiększenie przepuszczalności tlenu w porównaniu do soczewek hydrożelowych. Również zastosowana w nich technika SmartShield zapewnia maksymalną ochronę przed szkodliwymi czynnikami z otoczenia. W rezultacie noszenie szkieł będzie bardzo przyjemne i wygodne przez równe 30 dni.

 

Soczewki CooperVision – Biofinity Toric

Znów prezentujemy soczewki silikonowo-hydrożelowe od firmy CooperVision, ale tym razem w wersji szkieł torycznych. Przeznaczone są one dla astygmatyków i łączy wszystkie wcześniej wymienione właściwości nawilżające i związane z wysoką przepuszczalnością powietrza. Nosząc soczewki kontaktowe zamiast okularów przy wadzie niezborności oka, możesz zaoszczędzić sobie wielu kłopotów i poczuć się dobrze widzącym.

 

Soczewki CooperVision – Proclear Multifocal

Jak widać ten producent powtarza się w naszym zestawieniu dość często, a wynika to głównie z dobrej jakości soczewek kontaktowych oraz szerokiego wyboru asortymentu. Tym razem wszystkie zalety szkieł z serii Proclear zostały wzbogacone o możliwość dopasowania się do trudności z widzeniem zarówno z daleka, bliska, jak i pośrednik odległości. Mowa tutaj o soczewkach progresywnych miesięcznych, które przeznaczone są dla osób zmagających się z prezbiopią, czyli inaczej starczowzrocznością.

 

Soczewki Ciba Vision/Alcon – Air Optix for Astigmatism

Oto kolejna propozycja dla astygmatyków, ale tym razem od producenta Ciba Vision/Alcon. Te soczewki toryczne doskonale dopasowują się do trudnych warunków, jak na przykład nadmierna suchość czy wiatr w otoczeniu. Soczewki te chronią nasze oczy i zapewniają im dogłębne nawilżenie w czasie noszenia, a zwłaszcza dla osób, które spędzają w nich więcej niż kilkanaście godzin dziennie.

 

Soczewki Barnaux – Eyeye Sil Lens

To wersja tańszych soczewek kontaktowych miesięcznych od holenderskiego producenta, który znany jest głównie z wysokiej jakości swoich produktów. Mowa tutaj o szkłach silikonowo-hydrożelowych III generacji, których budowa soczewki jest na tyle inteligentna, by automatycznie dopasowywać jej nacisk na oku. Posiada również filtr UV oraz samoczynne stabilizowanie soczewki na oku, dzięki czemu ostrość widzenia jest jeszcze lepsza.

 

Soczewki Zeiss – Zeiss Contact Day 30 Compatic

Naszą ostatnią propozycją są soczewki miesięczne dla osób z nadwrażliwymi oczami i skłonnymi do alergii. Są wykonane z biokompatybilnego materiału, który potrafi zintegrować się z potrzebami nawilżenia i przepuszczalności tlenu naszej rogówki. Doskonale radzą sobie w trudnych warunkach i przynoszą natychmiastowy efekt nawodnienia, a także zapobiegają tworzeniu się osadów białkowych. Zostały również dostosowane do noszenia w przedłużonym trybie – nawet do 18 godzin dziennie.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12