tumblr_mtdj5buFMX1s58ioeo1_500

Czy sponsoring to dobry sposób na życie?

by • 20/09/2013 • Związki & SeksComments (0)4575

 

Odpowiedź wydaje się oczywista: NIE. Spróbujmy jednak przyjrzeć się temu zjawisku dokładniej i odkryjmy czym róźni się od prostytucji? Czy może jest tylko jej delikatniejszym, bardziej subtelnym określeniem? W XXI wieku ludzie chcą związków opartych tylko na przyjemności. Bez problemów, zobowiązań, niepotrzebnych deklaracji. Sponsoring wydaje się najlepszym wyjściem. Na utrzymaniu bogatych pań i panów jest coraz więcej osób. Utrzymankami chcą być studentki, matki, młode wdowy, urzędniczki. Wszystkie. I nieprawdą jest, że sponsoring to domena tylko pięknych i bogatych.

 

Jeśli myślimy, że kobiety wybierające taki sposób na życie to ofiary, jesteśmy w dużym błędzie. Doskonale udowadnia to film Małgorzaty Szumowskiej pt. „Sponsoring”, w którym główna bohaterka pisze artykuł do pisma kobiecego „Elle” o studentkach, które zarabiają na studia i życie w Paryżu sprzedając swoje ciało. Ku jej zaskoczeniu rozmówczynie wcale nie są tymi pokrzywdzonymi przez los, które muszą walczyć w każdy możliwy sposób o przetrwanie. Same odczuwają dużą przyjemność z wykonywanej profesji. Nie zwierzają się jej ze swoich problemów, ani nie narzekają. Przeciwnie – chwalą się swą zaradnością, są z siebie dumne. Mają ładne ubrania, mieszkania i pieniądze na rozrywkę. Uśmiechnięte, opowiadają o przemyślanej strategii działania. Wybierają klientów, wykształconych, mądrych, zaczynają od ciekawych rozmów o sztuce, filozofii oddają się rozkoszom intelektualnego fermentu. A płatny seks – nierzadko perwersyjny – wydaje się sprawiać im radość.

 

Sponsoring, to nie tylko seks za pieniądze, których potrzebują młodzi ludzie w wielkich miastach, czy samotne matki, to również sposób na życie wykształconych i bogatych. Widzą w tym proste i wymierne korzyści. Lubią seks, kręcą ich nowości i nieoczekiwane sytuacje, gra z własnymi emocjami. W codziennym sztywnym i dusznym katalogu zasad, poszukują drugiej strony. Jak to jest kiedy łamie się konwenanse? Kiedy można zrzucić maskę i uwolnić skrywane żądze?

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525