zegszkals

Jak przygotować mieszkanie na spontaniczną randkę?

by • 26/08/2018 • Związki & SeksComments (0)975

 

W życiu każdej poznającej się pary przychodzi taki moment, kiedy chcemy zaprosić drugą osobę do nas do domu. Z jednej strony odczuwamy ogromną ekscytację, a z drugiej boimy się, co nasza wybranka pomyśli, jak zobaczy jak mieszkamy. W końcu nie od dzisiaj wiadomo, że nasz dom mówi bardzo wiele o nas samych.

 

Randka w domu? – musisz się dobrze przygotować!

Pierwsze odwiedziny wybranki serca w naszym domu mogą być punktem przełomowym w relacji. Jeśli oczywiście spotkanie dobrze wypadnie, dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować. Na co trzeba zwrócić uwagę w naszym mieszkaniu, aby nie popełnić żadnej gafy?

Kobiety poznając mężczyznę bardzo dużą uwagę zwracają na to, jak dba o porządek, dlatego odwiedzając jego mieszkanie dokładnie analizują je pod tym względem. Dzisiejsze wyzwolone kobiety, które zazwyczaj są bardzo aktywne zawodowo, nie wyobrażają sobie życia z osobą, której brud nie przeszkadza. Chociażby z tego względu, że po wielu godzinach pracy i zajęć dodatkowych zwyczajnie nie będą miały siły na to, by przejąć wszystkie obowiązki na siebie.

Ze względu na powyższe, przed pierwszym zaproszeniem kobiety do naszego domu, warto zatroszczyć się o porządek. Jeśli nie jesteśmy w stanie zrobić go samodzielnie, to zawsze możemy kogoś do tego wynająć. Interesuje Cię odpłatne sprzątanie w Warszawie? Jeśli tak, to koniecznie wejdź na portal www.pomocedomowe.pl i znajdź polecaną sprzątaczkę, która za taką usługę nie policzy jak za zboże.

Przygotowania do randki to nie tylko porządki. Bardzo ważne jest także odpowiednie przystrojenie domu. Warto położyć na kanapie ozdobne poduszki, aby dodać mieszkaniu nutki przytulności. Romantyczny charakter możemy uzyskać stawiając na stole wazon z kwiatami i rozstawiając na półkach czerwone świcie zapachowe. Należy zatroszczyć się także o to, co podamy do jedzenia. Możemy coś samodzielnie przygotować lub po prostu zamówić – nie będzie to źle widziane na początku znajomości. Dodatkowo należy zaplanować jakieś napoje, zarówno bezalkoholowe, jak i z alkoholem.

 

Co robić podczas wspólnego spotkania w naszym domu?

Kolejną ważną kwestią podczas przygotowań do randki w naszym domu jest znalezienie pomysłu, w jaki sposób spędzimy ten czas. Pamiętajmy, że nuda zabija romantyzm, dlatego należy jej za wszelką cenę unikać. Możemy zaproponować dziewczynie wspólne słuchanie muzyki, oglądanie dobrego filmu czy granie w grę planszową (np. specjalną dla par).

 

Detale, na które musisz zwrócić uwagę!

Przygotowując mieszkanie na romantyczne spotkanie, należy zwrócić uwagę również na drobiazgi, ponieważ one na pewno nie umkną uwadze żadnej kobiety. Jeśli w naszym domu są pozostałości przypominające o byłej dziewczynie, jak np. wspólne zdjęcia, to warto je usunąć. Na ich miejsce można postawić przedmioty związane z naszymi zainteresowaniami, które będą mogły stanowić punkt wyjściowy do ciekawej rozmowy.

Wspólne spędzanie czasu w domu daje wiele możliwości, których ciężko szukać podczas spotkań na neutralnych gruncie – np. w kawiarni, kinie czy w parku. Przede wszystkim jest to szansa na większe poznanie drugiej osoby, pokazanie jej czegoś więcej o sobie i głębsze zainteresowanie jej sobą. Warto wykorzystać taką możliwość i jak najlepiej się zaprezentować, aby ze świeżej znajomości mieć szansę przejść w poważny związek.

Zapraszając ukochaną osobę do domu, zazwyczaj mamy z tym poważne oczekiwania. Chcemy, żeby był to moment przełomowy dla naszej relacji. Taki, który zacieśni więzi i wykreuje nowe pozytywne wspomnienia.

 

Pin It

Related Posts

Comments are closed.


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2