loki

Świetne sposoby na suche i zniszczone włosy!

by • 17/04/2018 • Na czasie, Uroda, WłosyComments (0)4949

 

Nie szczotkuj włosów zbyt gwałtownie. Staraj się je delikatnie rozczesywać, przytrzymując w odpowiednich miejscach. Unikaj szarpnięć i wyrywania kołtunów, ponieważ osłabisz wówczas kondycję włosów.

 

Jeśli włosy są bardzo zniszczone, staraj się ich przez jakiś czas nie suszyć suszarką do włosów. Daj im chwilę wytchnienia, zrób wolne swojej prostownicy czy lokówki. Włosy odzyskają dawną równowagę. Zbyt wysoka temperatura w suszarce jeszcze bardziej osłabi kondycję włosów.

 

Jeśli planujesz długie przebywanie na słońcu, chroń swoje włosy. Załóż kapelusz, czapkę lub chustę. Włosy nie lubią dramatycznych zmian temperatur. Jeśli nie chcesz, aby uległy kolejnemu przesuszeniu, lepiej zawczasu o tym pamiętaj. Słońce jest dla włosów naprawdę szkodliwe! W twojej podróżnej walizce powinny się więc znaleźć okrycia głowy.

 

Pielęgnuj swoje włosy odpowiednimi, specjalistycznymi kosmetykami, które poprawią kondycję twoich włosów. Jeśli problem suchych i zniszczonych jest poważny, wybierz się do dermatologa, który wypisze ci receptę na silne leki pielęgnacyjne, które odnowią strukturę twoich włosów. Dermatolog może pomóc ci wybrać odpowiednią kurację dla twoich włosów.

 

Jeśli nie możesz uporać się z problemem suchych i zniszczonych włosów, na jakiś czas zaprzestań wszelkich zabiegów rozjaśniania, koloryzacji czy trwałej ondulacji. To takie działania są szczególnie szkodliwe dla naszych włosów.

 

Pamiętaj także o odpowiedniej diecie. Pij co najmniej 1,5 litra wody dziennie. W skład twojej diety powinny wchodzić produkty o dużej zawartości białka, tłuszczów i węglowodanów dających ci jednocześnie dużo witamin i składników odżywczych.

 

Nie zniechęcaj się długotrwałym czasem regeneracji twoich włosów. To naprawdę trudne zadanie, które może zająć ci nawet kilka miesięcy.

 

Odżywki do włosów i maseczki można kupić w atrakcyjnych cenach w drogerii Hebe.

 

OS

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525