Jak rozpoznać czy on mnie zdradza? Pomożemy ci odpowiedzieć na to pytanie.

Strefy erogenne na ciele – odkryj je!

by • 15/06/2015 • Związki & SeksComments (0)8066

 

Wiecie, że posiadacie strefy erogenne i zdajecie sobie sprawę z tego czym są? To te części ciała, dzięki którym doświadczamy cudownych doznań erotycznych podczas całowania, głaskania czy pieszczot. To naprawdę idealne zastosowanie dla Was, jako pary w sypialni! Jeśli chcecie urozmaicić swoje życie seksualne, powinniście poznać strefy erogenne, które mogą przenieść Was w zupełnie inny erotyczny wymiar! Chcesz, żeby partner oszalał na Twoim punkcie? Marzą ci się nowe, dzikie doznania w waszej sypialni? Wypróbuj i pieść te punkty na jego ciele i sprawdź, jak on na to zareaguje! Znajdź jego strefy erogenne i cieszcie się jeszcze lepszym i bardziej udanym życiem seksualnym!

 

SZYJA

Uwielbia dotykanie, całowanie. Jest jedną z najpopularniejszych stref erogennych. Niemal połowa ludzkości odczuwa w tej strefie duże podniecie spowodowane jej głaskaniem i całowaniem. Lekki, ciepły oddech, pieszczota czy pocałunek – wypróbuj te czynności na szyi swojego partnera, a sprawdzisz, czy jego to naprawdę podnieca. Obserwuj, jak on na to zareaguje. Weź pod uwagę osobiste preferencje partnera. Jeśli jemu się to nie spodoba, lepiej przerwij działanie.

 

PLECY

Która z nas nie lubi, kiedy facet pieści nas po plecach? Trochę pogładzi, pomasuje i pocałuje. Ach! Już się rozpływamy! Jeśli będziecie razem w sypialni, zaskocz swojego partnera! Skieruj się w okolice jego pleców. Podrap go, potrzyj tamto miejsce, możesz także użyć swojego języka i delikatnie go tam całować. Masaż przeplatany pocałunkami? On będzie w siódmym niebie i z pewnością odwdzięczy ci się z nawiązką.

 

OBOJCZYK

Zaskakujące? Drogie panie, obojczyk może być naprawdę wrażliwą strefą. Chyba dlatego, że jest tak blisko szyi. Niezależnie od przyczyny, możesz ukradkiem zawędrować do tego miejsca i pocierać je skutecznie. Twój partner będzie drżał z rozkoszy. A o to przecież nam chodzi!

 

WŁOSY

Czy zdarzyło ci się totalnie zrelaksować podczas czesania swoich włosów przez kogoś innego? Na pewno tak! Delikatne, lekkie akcenty, gładzenie – zadziałają naprawdę kojąco i podniecająco! Musisz nauczyć swojego partnera, aby często wykonywał ci taki erotyczny masaż głowy. Jeśli raz spróbujesz, nie będziesz chciała przestać!

 

USZY

Jeśli lubicie z partnerem długie, namiętne pocałunki, to powinniście również podążać w stronę okolic ucha. Uszy gwarantują naprawdę intensywne i erotyczne doznania! Jeśli całujecie się z partnerem, skieruj się w stronę jego ucha i pieść je przez krótki czas. Możesz je lekko podgryźć! Na uchu znajduje się naprawdę wiele stref erogennych, dzięki którym twój facet będzie przeżywał naprawdę przyjemne doznania.

 

nastepna

Pin It

Related Posts

Dodaj komentarz


Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'catapult_add_cookie_css' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'yumprint_recipe_wp_head' not found or invalid function name in /public_html/wp-includes/plugin.php on line 525

Strony: 1 2 3